Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master MK850 Oyuncu Klavyesi Piyasaya Çıkıyor!

Yenilikçi oyun çevre birimleri ve bilgisayar bileşenlerinin tasarlanması ve üretiminde dünya lideri olan Cooler Master, bugün yeni analog mekanik oyununun piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Cooler Master MK850, Aimpad İlke Mühendisi Lance Madsen, “MK850, Cherry MX anahtarlarını kullanan, tuşa tam olarak ne kadar bastığınızı tam olarak algılayabilen, dünyanın ilk mekanik klavyesidir. En zorlu PC oyunlarında bile benzersiz bir kontrol sağlıyor.”


Peripheral Genel Müdürü Bryant Nguyen, “Aimpad teknolojisini oyunculara ekstra bir araç sağlamak ve inovasyon çalışmalarımızı bir üst seviyeye taşımak için uygulamak istedik” diyor. “MK850’yi diğer klavyelerden ayıran şey, stabil Cherry MX anahtarları kullanan tek analog klavye olması ve rakiplerinin analog klavyelerine karşı 4 mm’lik bir tuşa basma aralığının tamamını algılayabilmesi ve sadece 2 mm’lik analog hareketi ölçebilen ve Cherry’yi kullanmadığı anlamına geliyor.

Cooler Master MK850 Oyuncu Klavyesi Piyasaya Çıkıyor!

Cooler Master MK850‘de en çok bulunan hassas kontrolü sağlayan ve dijital girişlerde analog kontrolü sağlayan Aimpad teknolojisi ile donatılmıştır. Oyuncuların hızı kontrol etmelerine, yalpalamalarına, sahayı ayarlamalarına, kaymalarına ve yuvarlanmalarına izin vermekte. Yarış oyunlarında otomobil sürme sırasında Aimpad, anında tuşa basma mesafesini değiştirerek anında yumuşak dönüşler yapmak veya yumuşak kıvrımları kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Cooler Master MK850 Oyuncu Klavyesi Piyasaya Çıkıyor!

Cooler Master MK850, üst düzey rahatlık için çıkarılabilir bir bilek desteği, iki programlanabilir hassas kaydırma tekerleği, beş seviye ve dört profilli beş özel makro tuşu, ayrılabilir bir USB Type-C kablosu, yaygın olarak kullanılan komutlara hızlı erişim için özel çoklu ortam tuşları barındırır, RGB aydınlatma ve yüksek dereceli anodize edilmiş alüminyum üst plaka. MK850, Cooler Master’ın kullanımı kolay yazılım paketi ile tamamen programlanabilir. Cooler Master, 28 Şubat 2019’da raf alacak klavye 200 dolardan başlayan fiyatlar ile alıcıya ulaşacak. Daha fazla bilgi için coolermaster.com’a göz atabilirsiniz.

Cooler Master MK850 Oyuncu Klavyesi Piyasaya Çıkıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu