«
Call of Duty: Black Ops 4 Beta Tarihi Açıklandı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 bundan 2 hafta önce duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4’ün beklenen beta tarihi açıklandı.

Savaş temasına sahip oyunlar arasında en öne çıkan seri olarak dikkat çeken Call of Duty serisi yeni oyunu Black Ops 4 ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun merakla beklenen beta sürecinin başlayacağı tarih yaklaşık olarak belli oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

Game Stop tarafından elde edilen bilgiler doğrultusunda oyunun betasının Ağustos ayında düzenleneceği sızdırıldı. Game Stop’un özellikle Call of Duty oyunlarının geliştiricisi olan Acitivision’la ilişkilerinin iyi olması sebebiyle bu bilginin doğru olabileceği düşünülüyor. Toplamda üç gün süreceği de belirtilen betanın PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirilmesi söz konusu olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *