TeknoDiot.com
   
   

Call of Duty: Black Ops 4 Beta Tarihi Açıklandı

Call of Duty: Black Ops 4 Beta Tarihi Açıklandı

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 bundan 2 hafta önce duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4’ün beklenen beta tarihi açıklandı.

Savaş temasına sahip oyunlar arasında en öne çıkan seri olarak dikkat çeken Call of Duty serisi yeni oyunu Black Ops 4 ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun merakla beklenen beta sürecinin başlayacağı tarih yaklaşık olarak belli oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

Game Stop tarafından elde edilen bilgiler doğrultusunda oyunun betasının Ağustos ayında düzenleneceği sızdırıldı. Game Stop’un özellikle Call of Duty oyunlarının geliştiricisi olan Acitivision’la ilişkilerinin iyi olması sebebiyle bu bilginin doğru olabileceği düşünülüyor. Toplamda üç gün süreceği de belirtilen betanın PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirilmesi söz konusu olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.