Tiktok Takipçi Satın Al

Captain Marvel ve Avengers: Endgame İçin Büyük Bir Spoiler

Samuel L. Jackson, Avengers sızıntısı söz konusu olduğunda Tom Holland ya da Mark Ruffalo kesinlikle gelecek filmlerle ilgili bazı ayrıntıları sızdırmaya hazır bekliyor.

Tam olarak bir ay önce, Nick Fury rolünü bu yıl en az iki Marvel filminde ( Captain Marvel ve Spider-Man) oynayacak olan oyuncu, Captain Marvel hakkında büyük bir ayrıntı bıraktı. Marvel Sinematik Evrenin tamamı için çok büyük önemi olan şu anda gerçekten, gerçekten çok zor bir ihtimalle karşı karşıya kaldı. “Şimdi, Thanos kadar güçlü bir şeye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz ve bir noktada, onun ne kadar güçlü olduğunu ve yapabileceği her şeyi öğreneceğiz. Marvel evreninde zaman yolculuğu yapabilen az sayıdaki kişiden biri” dedi.


Total Film Dergisi ile konuşan Jackson, Captain Marvel’in Fury sayfasını izleyerek 90’lı yıllardan doğrudan Endgame geleceğine seyahat edebileceğini ima etti.

Captain Marvel ve Avengers: Endgame İçin Büyük Bir Spoiler

Jackson, Carol Danvers’ın sadece zamanın içinden atlayacağını ve 21. yüzyılda kendini hazır hale getireceğini söylemedi, ama bu ima gibi görünüyordu. Captain Marvel için daha önce yayınlanan bir televizyon kanalı, çağrı cihazını(Pager) kısmen ele aldı. Bu video uluslararası pazarlarda gösterildi ve bir çıkış yaptı. Bu arada, bu çağrı cihazı(Pager) Fury’ninki gibi gözüküyor. Şimdi soru, Jackson’ın söylediği bu çağrı cihazı zaman içinde iletişim kuruyor mu? Kuruyor ise bu nasıl mümkün olabilir?

Eğer Kaptan Marvel 90’lardan 2019’a atlarsa, o zamanlar kesinlikle nerede olduğunu açıklayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken şey, Kaptan Marvel’in bir Zaman Taşı olmadan istediği gibi zaman içinde hareket edebilmesidir. Doctor Strange’in yaptığı gibi zamanın ilerleyişini izleyemeyebilir, ama bu kesinlikle işe yarayacak bir güç…

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu