bayigram.com

The Last of Us Dizisinin 2. Sezonunun Çekim Tarihi Açıklandı

HBO'nun 'The Last of Us' dizisinin 2. Sezonunun çekim tarihi açıklandı, 2025'te yayınlanacak

HBO’nun ‘The Last of Us’ dizisinin 2. sezonunun çekimleri, WGA ve SAG-AFTRA grevlerinin sona ermesinin ardından yeniden başlıyor. Yapım Listesi tarafından onaylandığı üzere, çekimler 7 Ocak 2024 tarihinde Vancouver, British Columbia, Kanada’da başlayacak.

‘The Last of Us’ 1. sezonu HBO’da 15 Ocak 2023 tarihinde prömiyer yaptı ve açılış bölümü 22 milyon izlenimi aşması üzerine 27 Ocak 2023 tarihinde 2. sezon için yenilendi. Dizinin yapımcısı Craig Mazin, 2. sezonun iki bölüm halinde olacağını açıkladı. Mazin, “İzleyiciler tarafından izlenmezse veya iptal edilmezse, şov 2. sezonla sona ermeyecek” dedi.

The Last of Us 2. Sezon 2025’te Yayınlanacak


‘The Last of Us’ 2. sezonunda Pedro Pascal ve Bella Ramsey, Joel Miller ve Ellie Williams rollerine geri dönecekler. Ayrıca, yeni oyuncu Shannon Berry, Abby Anderson rolü için onaylandı.

Naughty Dog tarafından geliştirilen aynı adlı 2013 video oyununa dayanan dizi, Joel (Pascal) adlı bir kaçakçının, ellili yaşlarında bir kız olan Ellie’yi (Ramsey), postapokaliptik ABD’de bir yerden başka bir yere götürmekle görevlendirildiği bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Joel’in genç kardeşi ve eski milis adamı Tommy (Gabriel Luna) da bulunuyor. Yolda, diğer hayatta kalanlarla, zalim haydutlarla ve hastalığa o kadar fazla bulaşan canavar clickers’larla karşılaşıyorlar. Dizi, HBO için Mazin ve Neil Druckmann tarafından yaratıldı ve yazıldı.

The Last of Us Dizisinin 2. Sezonunun Çekim Tarihi Açıklandı

‘The Last of Us’, 24 Primetime Emmy Ödülüne aday gösterildi. Dizi prömiyeri, ilk gününde 4.7 milyon izleyici çekerek 2010 yılından bu yana HBO’nun en büyük prömiyeri oldu. İki ay içinde neredeyse 40 milyon izleyici topladı ve Mayıs ayında bölüm başına neredeyse 32 milyon izleyici ortalamasına ulaştı. Yakın zamanda ‘The Last of Us’ 1. sezon, Oyun Ödülleri 2023’te En İyi Uyarlamada aday gösterildi.

Raporlara göre, ‘The Last of Us’ 2. sezonunun bütçesi 1. sezonu geçecek. Hikaye, birkaç sezon boyunca sürecek ve 1. sezonla karşılaştırıldığında daha fazla enfekte olmuş karaktere odaklanacak. ‘The Last of Us Part 2’ kaynak materyalden sapmalar bekleyin.

‘The Last of Us’ 2. sezonu HBO’da 2025’in başlarında prömiyer yapması planlanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu