TeknoDiot
     
     
     

İlk Kadın Kahraman: Captain Marvel Filminin Fragmanı Yayınlandı!

İlk Kadın Kahraman: Captain Marvel Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filmCaptain Marvel’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Carol Danvers‘ın Captain Marvel’a dönüşümünü izleyeceğimiz Captain Marvel’ın ilk fragmanında Brie Larson’a Samuel L. Jackson ve Jude Law eşlik ediyor. Ayrıca filmde Gemma Chan, Mckenna Grace, Lee Pace, Ben Mendelsohn gibi isimler yer alıyor.

Doktor Walter Lawson karakterine bürünen Captain Marvel’ın akıl hocasını yakışıklı oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva’ya ise Humans’ın Anita’sı Gemma Chan hayat verecek.

[sp-related style=”dark” id=”29893″]

İlk Kadın Kahraman: Captain Marvel Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Marvel sinematik evreninin S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury, Samuel L. Jackson tarafından bir kez daha beyaz perdeye taşınıyor. Kadroda yer alan Lashana Lynch’in ise Avengers ekibinin üyelerinden biri olan Monica Rambeau rolünde boy göstereceği tahmin ediliyor.

Brie Larson’ın Marvel evreninin en güçlü süper kahramanına hayat vereceği filmde; özel güçler kazanan Carol Danvers’ı iki uzaylı ırkının savaşında ortada kalan dünyayı kurtarmak için çabalarken göreceğiz.

Marvel evreninde kilit bir rol oynayacak olan filmde, özel güçler kazanan Carol Danvers’ı, iki uzaylı ırkının savaşında ortada kalan dünyayı kurtarmak için çabalarken göreceğiz. Marvel evreninin en güçlü süper kahramanı olan Captain Marvel’ın yönetmen koltuğunda Anna Boden & Ryan Fleck ikilisinin yer aldığı süper kahraman filmi Captain Marvel 8 Mart 2019’da vizyona girecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix’in Yeni Dizisi “Cursed” Hakkında Bilinenler (Bu Yaz Geliyor)

Buğra Noyan

2017’nin En Çok İzlenen Filmleri Belli Oldu!

Buğra Noyan

Netflix’in Yeni Türk Dizisi “50m2″nin Çekimleri Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.