Tiktok Takipçi Satın Al

Canon’un Bir Sonraki Kamerası İki Hafıza Kartını Destekleyebilir!

Canon Rumours’un verdiği bir rapora göre, Canon’un bir sonraki EOS R kamerası çift hafıza kartı yuvasıyla gelebileceği konuşuluyor!

Amatör fotoğrafçılar için kameranızda tek bir hafıza kartı yuvası genellikle yeterlidir. Ancak, düğün gibi sürekli hareket eden ve çekim yapan profesyonel fotoğrafçılar için tek bir hafıza kartı kesinlikle yeterli değil. Bu nedenle çift bellek kartlarını destekleyen kameralar profesyoneller tarafından daha çok tercih edilebiliyor.


Canon EOS R kamerası satın almak isteyen fotoğrafçıları için iyi haber, Canon Rumours’un verdiği bir rapora göre, Canon’un bir sonraki EOS R kamerası için bir çift hafıza kartı yuvasıyla gelebileceği hakkında konuşulmuş. Aslında bu ilk duyduğumuz bir özellik değil geçmişte, vücut içi görüntü sabitlemesinin de potansiyel bir özellik olabileceği öne sürüldü.

Canon'un Bir Sonraki Kamerası İki Hafıza Kartını Destekleyebilir!

Canon EOS R ne zaman satışa sürüleceğinden emin değiliz, ancak spekülasyon bu Şubat ayında gerçekleşebileceği yönünde. İkili bellek kartlarına ek olarak, diğer söylentiden ibaret olan özelliklere bakacak olursak. 75MP tam çerçeve CMOS sensörü, bir DIGIC 9 işlemci, EOS 1D X Mark III’e benzer bir joystick gezinti özelliği, tamamen mafsallı bir ekran ve hava koşullarına dayanıklı olabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Şimdilik bu özellikler söylentiden ibaret daha fazla resmi bilgi için beklemek zorundayız.

Son zamanlarda, EF / RF hibrit montajlı bir EOS R kamera üzerinde çalışan Canon hakkında da konuşmalar yapıldı. Ancak bu özelliği bu kamera için bir özellik olup olmadığından emin değiliz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu