Canlı Bilgi Yarışması Hadi'de Bitcoin Ödülü! (Toplam Ödül 438.000 TL) - TeknoDiot.com

Canlı Bilgi Yarışması Hadi’de Bitcoin Ödülü! (Toplam Ödül 438.000 TL)

Abone Ol 

BtcTurk’ün katkılarıyla Türkiye’nin ilk canlı bilgi yarışması Hadi, online yarışmalarda bugüne kadar verilmiş en büyük ödülü veriyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

BtcTurk’ün 6. Yılına özel 6 gün boyunca 6 yarışmada 6 Bitcoin hediye! Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk 6. yıl dönümünü canlı bilgi yarışması Hadi ile kutluyor.

Türkiye’nin fenomen bilgi yarışması Hadi’ye sponsor olan BtcTurk 6’ncı yılı şerefine 1-5 Temmuz arası her gün yapılacak hadi1000 formatındaki Bitcoin yarışmalarında yarışma başına 1 Bitcoin hediye ediyor. 6 Temmuz Cumartesi saat 20.30’da yapılacak Final Bitcoin yarışmasında ise yarışmacıları kıyasıya rekabet ve büyük ödül olarak tam 1 Bitcoin bekliyor.

Bugüne kadar 2 milyon kişiye 6 milyon TL’ye yakın ödül dağıtan ödül şampiyonu Hadi, BtcTurk katkılarıyla Bitcoin hediye ederek bir ilki gerçekleştiriyor.

BtcTurk sponsorluğunda gerçekleştirilecek yarışmalar 1 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.30’da başlayıp hafta boyu devam edecek ve 6 Temmuz Cumartesi günü büyük ödülle final yapacak. Yarışmanın sonunda 1000 Hadici, 1 Bitcoin’i kendi arasında paylaşırken, 6 Temmuz saat 20.30’da ise 1 kişi tek başına büyük ödülün, 1 Btc’nin sahibi olacak. 6 Temmuz Büyük Ödüllü Final yarışmasının 1 sorusu yani toplam 5 final sorusu hadicileri bekliyor. Bu hafta gözünü hadi’den ayırma, bu dev yarışmaları kaçırma!

Canlı Bilgi Yarışması Hadi'de Bitcoin Ödülü! (Toplam Ödül 438.000 TL)

Hadi nedir?

Canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Turkcell altyapısına sahip olan Hadi, farklı operatör ve bağlantı hızlarına sahip 100 çeşitten fazla telefonla oynanabilir. 5 milyondan fazla indirilen Hadi’de katılımcılara soru başına 10 saniye tanınır. Soruların tamamını verilen sürede doğru cevaplayan yarışmacılar önceden belirlenen ödülü aralarında eşit olarak paylaşır. Hadi, hafta içi her gün 12.30’da, hafta sonları da dahil olmak üzere yedi gün boyunca 20.30’da yarışmalar düzenler. Hadi’de spor, müzik ve sinema kategorilerinde özel yarışmalar da düzenlenir.

Göz atın:   Fortnite’ın Mecha-Monster Savaşı

BtcTurk Hakkında

2013 yılında kurulan, Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren ve global ölçekte blokzincir üzerine odaklanan ve blokzincir ile Bitcoin ve kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. BtcTurk’ün halihazırda 600 binden fazla kullanıcısı bulunuyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!