LG VELVET Kazanma Şansı Yakalayın! - TeknoDiot.com

“Tam Senin Tarzın” Etkinliği ile LG VELVET Kazanma Şansı Yakalayın!

Abone Ol 

LG’nin yeni telefonu VELVET kazanma şansını “tam senin tarzın” etkinliği sayesinde şans bulabilirsiniz.

takipçi satın al
takipçi satın al

25 Ekim tarihleri arasında düzenlediği “Tam Senin Tarzın” yarışması ile Instagram’da #Şıklığınsimgesi #Velvetsenintarzın etiketi ile tarzını yansıttığını düşündüğü fotoğraf ya da videolarını paylaşanlara şıklığın simgesi LG VELVET ve LG XBOOMGo PL2 Bluetooth hoparlör kazanma şansı sunuyor.

LG Electronics (LG), “Tam Senin Tarzın” yarışması ile son dönemin en çok konuşulan telefonları arasında yer alan LG VELVET kazanma şansı sunuyor.

Kıvrımlı hatları ile şıklığın yeni simgesi olarak kabul edilen LG VELVET sahibi olmak isteyenlerin, 25 Eylül – 25 Ekim tarihi arasında, kendi tarzını en fazla yansıttığına inandıkları fotoğraf ya da videolarını #Şıklığınsimgesi #Velvetsenintarzın etiketi ile Instagram hesaplarında paylaşmaları gerekiyor.

Tarz Olmayı Sevenler için: LG VELVET

Şıklığın simgesi olarak tanımlanan, kıvrımlı köşeleri, şık hatları ve simetrik ön ve arka kenarları ile öne çıkan LG VELVET, yeni 3D Kavisli Tasarım dilinin bir telefona uygulanması olarak kabul ediliyor.

LG VELVET’in pürüzsüz, adete cilalanmış bir görüntü sergileyen yüzeyi, Aurora Beyaz rengi, bir yağmur damlasını çağrıştıran “Raindrop” kamerası en önemli görsel özellikleri arasında yer alıyor. LG VELVET’in doğadan esinlenerek oluşturulan tasarım dili, görsel çekicilik sağlamasının yanı sıra, telefonun elde tutulmasını da rahat hale getiriyor.

Göz atın:   Rapor: Apple Sonuçta 16 Mart Etkinliği Yapmayabilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!