LoL Camille CT (Counter)

Bu makalemizde size League of Legends Camille karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz.

Camille CT karakterleri nelerdir? Camille ismi ile daha çok bilinen bu karakterin bilinmeyen bir diğer ismi de Çelik Gölge’dir.

Oyunun yazmış olduğu hikayeye göre kanun sınırları dışında çıkmak için uğraşan bu karakter baştan sona silaha dönüşen bir insanı andırmaktadır.

Bu karakter elinin altında olan ticari işlerin sorunsuz bir şekilde yürümesini ve çok önemli görevlerde rol alan gizli bir ajan niteliğindedir. her şartta uyum sağlayabildiği ve hareketinin kesinliğine önem verdiği içinde beceriksizliği hizaya getirilmesi gereken en utanç kaynaklarından bir tanesidir.

Karakter taşıdığı bıçaklar kadar keskin bir zekaya sahip olduğu için kavrayamayacağı hiçbir şey yoktur. Beden ne geliştiren bu karakter üstünlük arayışı birçoklarının onun bir kadından daha çok adeta onun bir makineyi andırdığını ifade etmektedir. Oyundaki rolü dövüşçü olan bu karakterin zorluk seviyesi orta derecededir.

LoL Camille CT (Counter)

Camille CT Karakterleri

  • Fiora
  • Jax
  • Renekton
  • Shaco

Camille Yetenekleri

  • Pasif (Değişken Savunma): karakter pasif yeteneği sayesinde şampiyonlara yönelik normal saldırılar, kısa sürelerle hedefin hasar türüne göre azami canın yüzdelik bir bölümüne eşdeğer bir kalkan sağlar. Bu sayede kendine can kazandırırken rakiplerine de hasar vermeye devam eder.
  • İmha Protokolü (Q): karakter bu yeteneği sayesinde bir sonraki saldırırsa ilave hasar verir ve ilave hareket hızı kazanır. bu yetenek Kısa bir süre içinde yeniden kullanılabilir hale gelir ve 2 saldırısı arasında beklerse rakip birime karşı büyük oranda hasarlar verir.
  • Keskin Çelme (W): karakter bu yeteneği kullandığında kısa bir aranın ardından konuş şeklindeki bir alana doğru saldırarak alanda bulunan birimlere hasar verir. Koninin dışarısında yer alan rakipler yavaşlar, fazladan hasar alır ve bu karakteri iyileştirir. Hem rakip birimi hasar verirken hem de kendi canını doldurur.
  • Kanca Atışı (E): karakter bu yeteneği kullandığında kendini bir duvara doğru çeker ve vardıktan sonra dua eden uzatılarak rakip şampiyonları havaya doğru savurur.
  • Hextech Ültimatomu (R): karakter bu son yeteneği sayesinde hedef şampiyonu doğru fırlayarak hedefini belli bir alanı doğru hapseder Bu esnada normal saldırıları ile birlikte hedefe ilaveten büyü hasarı da verir. rakibinin neredeyse öldürmeye programlanan karakter bu yeteneği ile büyük bir başarı elde eder.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Camille  yeteneklerine ve Camille CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

LoL Camille CT (Counter)

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu