Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo’dan Ani Değişiklik!

Vivo’nun FuntouchOS arayüzünü Jovi OS’e dönüştürmeyi planladığını ve kullanıcı arayüzünün piyasaya sürülme sürümüne sahip bir akıllı telefon olduğu açık ve net bir şekilde görüldü. Ne yazık ki, in vivo UI departmanının Proje Yöneticisinin bir açıklamasından sonra daha fazla gelişme ve lansman beklemeye alındı.

İcra müdürü Weibo’ya götürdüğü yerde, vivo HQ’daki ekipler arasında “sürekli tartışmadan sonra”, ekibin sonunda yeniden adlandırma planını askıya almaya karar verdiğini söyledi. FuntouchOS’un yeni bir sürümü, vivo X30 serisi16 Aralık’ta tanıtılacak.


Akıllı telefon şirketi, şirket içi Android tabanlı işletim sistemini yeniden markalandırma fikrini süresiz erteliyor olabilir ancak vivo X30 geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Üretici tarafından yayınlanan bir video bize bir akıllı telefonun nasıl yapıldığına dair bir fikir verdi. Bilgiye göre her gün 100.000’den fazla birim üretiliyor.

Bu 70 saniyelik videoda, Dongguan merkezli üreticinin, yeni üst orta kadran ile pazarı su basma konusundaki kararlılığını gözler önüne seriyor. Vivo X30’un vanilya ve Pro versiyonlarında gelmesi bekleniyor ve Samsung’un entegre 5G modem ile gelen Exynos 980 yonga setiyle çalışan ilk telefonu görmemiz bekleniyor.

Fotoğraf çekiminde ayrıca 64 MP sensöre ve 60x dijital yakınlaştırmaya izin vermesi gereken bir periskop telefoto lensi olan bir ana kamera da bulunmaktadır. Fiyatlandırma ve bulunabilirlik gibi son bilinmeyenler gelecek Pazartesi günü resmi olarak açıklanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu