Call of Duty Mobile Zombi Modunu Kalkıyor!

Şaşırtıcı bir şekilde, Call of Duty Mobile geliştirme ekibi zombi modu oyundan kaldırıldığını doğruladı.

Call of Duty Mobile, 2019’un en iyi mobil oyunlarından biriydi ve eleştirmenlerden yüksek övgü ve Activision için büyük nakit kazanç kazandı.

Call of Duty serisinin en büyük hitleri olarak hizmet veren Call of Duty Mobile, CoD hayranlarının çeşitli çok oyunculu modlarda serinin en popüler haritalarını hareket halindeyken oynatmasınaizin veriyor.

Ayrıca lansmandan sonra bir zombi modu ekledi, ancak uzun süre kalmadan mod kaldırılıyor. Geliştirici ekibi tarafından Call of Duty Mobile’ın 25 Mart’ta zombi modunu kaldırdığını doğruladı.

Call of Duty Mobile geliştiricileri, bu modun “kapsamlı değerlendirmeden sonra” oyun modunun seviyesine ulaşmadığını belirledi. görmek istediği kalite. Bu aynı zamanda ikinci Call of Duty Mobile zombi haritası olan Nacht Der Untoten’in daha önce planlandığı gibi küresel bir sürüm elde edemeyeceği anlamına geliyor.

Call of Duty Mobile Zombi Mod kaldırılıyor!

Call of Duty Mobile Zombi Modunu Kalkıyor!

Zombi modu artık bir odak noktası olmadığından,  Call of Duty Mobile geliştirme ekibi artık kaynaklarını oyunun diğer modlarına odaklayacak. Bu, hayranların Call of Duty Mobile savaş royale modu ve standart çok oyunculu için sürekli bir içerik akışı bekleyebileceği anlamına geliyor. Yapılan açıklama ise şöyle;

“Biz her zaman bu modun sınırlı olduğunu belirtmiştik fakat bitiş tarihini açıklamamıştık. Bu modun nasıl karşılanacağını, nasıl geri bildirim alacağını ve gelecek için bu modu nasıl şekillendireceğimizi görmek istedik. Fakat mod istediğimiz seviyeye ulaşamadı. İkinci harita Nacht Der Untoten ise global versiyonda yer almayacak. Eğer modun yeterli kaliteye ulaştığına karar verirsek Nacht Der Untoten ile birlikte bu modu yeniden getirebiliriz fakat şu anki önceliğimiz Çok Oyunculu, Battle Royale ve Ranked gibi modları geliştirmek.”

PUBG Mobile İçin Dev Güncelleme

Call of Duty Mobile Zombi Modunu Kalkıyor!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!