Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Call of Duty: Warzone sayesinde evde kalan oyuncu sayısından dolayı oyun içinde de oynayan sayısı artmış durumdadır.

Activision, Call of Duty: Modern Warfare’in battle royale versiyonunun 10 Mart’taki çıkışından bu yana ayda 50 milyon indirme yaptığını açıkladı.


Bu, oynaması ücretsiz bir oyun için şaşırtıcı bir başarı, bu da  Electronic Arts ve Respawn Entertainment’ın geçen yılın başlarında Apex Legends’ın başlangıcıyla aynı şey oldu.

Activision Blizzard ve geliştirici Infinity Ward bir tweet’te kilometre taşını açıkladı. Battle royale modu, tıpkı koronavirüsden dolayı insanları evde kalmaya devam ederken oyuncular Warzone’a girmekteler. Sosyal uzaklığın başarısına katkıda bulunduğu görülüyor.

:: Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri 

Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Yüksek grafik kalitesine sahip olan çevrimiçi birincil şahıs vurucu oyunu Warzone hakkında Activision’dan önemli bir açıklama geldi.

Yenilikçi oyunun piyasaya sürülmesinin üzerinden tam bir ay geçmiş iken oyun serisine ait olan resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada CoD: Warzone’un 50.000.000 kullanıcı barajını aştığını duyuruldu.

Oyun PC ve konsollarda ilk 24 saatte 6 milyon oyuncuya çarptı. Bu, battle royale oyunlarıyla dolu bir dünyada da çalıştırılabilen bir battle royale modu için oldukça iyi bir sonuç. Dört gün içinde toplam 15 milyon oldu.

 

Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu