Tiktok Takipçi Satın Al

Cyberpunk 2077’nin Ertelenme Sebebi Açıklandı

E3 2019 oyun fuarında tanıtılan Cyberpunk 2077 oyunundan bekleyenlerine üzücü haber gelmişti ve oyun iptal edilmişti.

E3 2019’da merakla beklenen Cyberpunk 2077 oyununun çıkış tarihi ertelendi. Nisan 2020’de oyun raflarında yer alacakken firmadan oyuncuları üzecek haber gelmişti.


Ünlü oyuncu Keanu Reeves’da yer alıyor. Cyberpunk 2077, sürpriz olarak Keanu Reeves karakteri olacak! Keanu Reeves sürprizi ile gelen Cyberpunk 2077’de Türkçe dil desteği de olacak. Uzun süredir merakla beklenen Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ertelendi PlayStation 4, Xbox One ve PC’de olacak. İlk fragmanı da yayınlanan Cyberpunk 2077 Steam’de 249 liradan ön siparişe açılmıştı. Oyunda Türkçe arayüz ve altyazı desteği de olacaktı.

Cyberpunk 2077‘nin neden ertelendiği belli oldu. Yapımcı firma tarafından yapılan açıklama olayı aydınlatmış oldu.

Cyberpunk 2077, PS4 ve Xbox One’da fazlasıyla düşük performanslı çalışıyor

Temelde CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077’nin PlayStation 4 ve Xbox One’da özellikle ikincisinde performans göstermesi konusunda gerçek bir sorunla karşılaştığını söylüyor. Niespielak’ın sadece temel sistemlere mi, Pro ve X’e mi atıfta bulunduğu belli değil.

Cyberpunk 2077'nin Ertelenme Sebebi Açıklandı

Görünüşe göre, geliştiricinin bu sorunları çözmek için bir son tarihi vardı: işler Ocak 2020’ye kadar düzeltilmemiş olsaydı, Cyberpunk 2077’nin ertelenmesi gerekiyordu ve işte buradayız. Bu, en azından yüzey seviyesinde, uygulanabilir gibi görünen bir söylentidir. Niespielak’ın güvenilirliği için konuşamayız, ancak kamerada görünecek ve söylendiğinden bahsedecek kadar emin.

Büyük çaplı oyunların piyasaya sürülme tarihlerinin gecikmesi çoğu zaman gerçekleşen bir şey olsa da beklentileri bu kadar artıran bir oyun olan Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinin ertelenmesi, bekleyenlerini biraz kızdırabilir. Fazla iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapmayı bekleyen Cyberpunk 2077’nin performans sorununu çözmek için geliştirici ekibin nasıl bir yol izleyeceğiyse merak konusu. Son olarak özellikle Xbox One konsolunda çok kötü bir performans gösterdiği söylenen oyunun ertelenmesinin asıl sebebinin performans yetersizliği olduğu ortaya çıktı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu