Tiktok Takipçi Satın Al

Toplam 1 Milyon Dolar Ödüllü Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu!

Activision, toplamda 1 milyon dolardan fazla ödüllü Call of Duty: Mobile World Championship 2020 turnuvasını duyurdu.

Sony Mobile İşbirliğiyle Call Of Duty: Mobile e-Spor turnuvası 30 Nisan’da online olarak başlıyor.Katılım koşullarını karşılayan, veteran veya üstü Multiplayer derecesine sahip Call of Duty: Mobile oyuncuları, turnuvada mücadele edip özel Call of Duty: Mobile e-spor görsel ürünleri ve para ödüllerinin sahibi olma şansı yakalayacak.


Turnuvada, Sony Mobile sponsorluğunda toplamda 1 milyon doları aşkın ödül sahiplerini bulacak. Merakla beklenen Call of Duty: Mobile turnuvasını düzenleyecek olmaktan heyecan duyduklarını ifade eden Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer, şunları söyledi:

Toplam 1 Milyon Dolar Ödüllü Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu!

“Oyuncuların favorisi Ranked Play’deki en son gelişme olan bu turnuva formatı, Call of Duty: Mobile oyuncularına dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele ederek para ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.”

İşbirliği kapsamında, Sony’nin Xperia 1 II (Mark two) modeli Call of Duty: Mobile oyunu için optimize edildi.

Dünyanın birçok ülkesinde 30 Nisan’da başlayacak turnuvanın kuralları ve Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu