Toplam 1 Milyon Dolar Ödüllü Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu! - TeknoDiot.com

Toplam 1 Milyon Dolar Ödüllü Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu!


Activision, toplamda 1 milyon dolardan fazla ödüllü Call of Duty: Mobile World Championship 2020 turnuvasını duyurdu.

Sony Mobile İşbirliğiyle Call Of Duty: Mobile e-Spor turnuvası 30 Nisan’da online olarak başlıyor.Katılım koşullarını karşılayan, veteran veya üstü Multiplayer derecesine sahip Call of Duty: Mobile oyuncuları, turnuvada mücadele edip özel Call of Duty: Mobile e-spor görsel ürünleri ve para ödüllerinin sahibi olma şansı yakalayacak.

Turnuvada, Sony Mobile sponsorluğunda toplamda 1 milyon doları aşkın ödül sahiplerini bulacak. Merakla beklenen Call of Duty: Mobile turnuvasını düzenleyecek olmaktan heyecan duyduklarını ifade eden Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer, şunları söyledi:

Toplam 1 Milyon Dolar Ödüllü Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu!

“Oyuncuların favorisi Ranked Play’deki en son gelişme olan bu turnuva formatı, Call of Duty: Mobile oyuncularına dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele ederek para ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.”

İşbirliği kapsamında, Sony’nin Xperia 1 II (Mark two) modeli Call of Duty: Mobile oyunu için optimize edildi.

Dünyanın birçok ülkesinde 30 Nisan’da başlayacak turnuvanın kuralları ve Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu