Call of Duty: Mobile İçin Zombi Modu Geldi! - TeknoDiot.com

Call of Duty: Mobile İçin Zombi Modu Geldi!

Abone Ol 

Activison, Call of Duty: Mobile için Zombiler modunu oyun severlere sundu. Oyuna eklenen yeni mod; iOS ve Android cihazlarında bulunan birinci şahıs aksiyon oyununa yeni bir oyun deneyimi katıyor.

Zombiler modunda; oyuncular, ilk defa Call of Duty®: World of War serisinde ortaya çıkan klasik ‘’Shi No Numa’’ haritasında baskın (Raid) modunu veya klasikleşen sürekli hayatta kalma (Endless Survival) modunu seçebilecekler.

Call of Duty: Mobile İçin Zombi Modu Geldi!

Oyuncular oyuna sadece bir tabanca ve bıçakla başlayabiliyor ancak maç boyunca zombileri öldürerek ve pencereleri onararak daha iyi silah ve teçhizatlar için puan kazanabiliyorlar. Oyuncular, baskın modunda birçok zombi dalgasını temizledikten sonra maçı bitirebilmek için bir boss ile karşı karşıya gelecekler.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Zombiler modu, Call of Duty: Mobile oyuncularına ekip çalışması, yeni oyun stilleri ve keşfedilecek Easter Egg’lerle dolu farklı bir oyun tecrübesi ve rekabet deneyimi sunuyor.

Activision, yeni moduna ek olarak bugün oyunun ikinci sezonunu da başlattı. Yeni sezonla birlikte çok oyunculu ve Battle Royale modlarına yeni silahlar, ekipmanlar, spreyler, jestler ve daha fazlası eklenerek oyuncuların kullanımına sunuldu.

Zombiler moduna dair diğer detaylar ve tüm bilgiler için; https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-11/Welcome-to-CODM-Zombies

Göz atın:   EMUI 9 Güncellemesi Üç Huawei Modeli İçin Yayınlandı

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu