bayigram.com

Call of Duty: Mobile İçin Ön Kayıtlar Başladı

Call of Duty Mobile geliyor! Call of Duty mobil platforma taşınıyor. Call of Duty Mobile ön kayıt işlemleri başlamış bulunuyor.

Call of Duty: Mobile Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da iOS ve Android cihazları için ön kayıt işlemleri erişime açıldı.


Yayıncı Activision ve geliştirici Tencent daha öncesinde Call of Duty: Legends of War adıyla Avustralya ve Çin’de çıkış yapmış olan oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Mobile’ın Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da iOS ve Android cihazlara geleceğini duyurmuştu.

Call of Duty: Mobile İçin Ön Kayıtlar Başladı

Call of Duty mobil platformlara taşınıyor. Oyunun 2018 Ağustos ayından beri çalışmakta olduğunu biliniyordu. encent’in ödüllü stüdyosu Timi stüdyo tarafından geliştirilen oyun Black Ops ve Modern Warfare dahil olmak üzere Call of Duty serisinden çeşitli haritalar, modlar, silahlar ve karakterler içeriyor. Oyunun resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran oyunculara ek bonusların dağıtılacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu