Call of Duty Mobile İçin Geri Sayım Başladı! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Call of Duty Mobile İçin Geri Sayım Başladı!

Call of Duty Mobile İçin Geri Sayım Başladı!

Activision, Tencent ile birlikte Aralık ayında Alpha testine başladıktan sonra bu yılın Mart ayında Call of Duty: Mobile’i geri duyurdu. Oyunun 1 Ekim’den itibaren Android ve iOS için indirilebilir olacağını açıkladı. Ücretsiz güncellemeler ile oynamak ücretsiz olacak.

Bu, cep telefonundaki kesin birinci şahıs aksiyon deneyiminde Call of Duty serisindeki haritaları, silahları ve karakterleri bir araya getiriyor. Tamamen özelleştirilebilir bir kontrol şeması, sayısız oyun modu, yelpaze favorisi karakterleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz silahlar ve yeni, yayılan Savaş Royale modu var.

Call of Duty, Google Play ve yakında iOS’ta ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyunun daha önce başladığı bölgelerdeki (Avustralya, Kanada ve Peru) oyuncular, oyundaki ilerlemelerini koruyacaklarını doğruladı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS, Yeni ROG Oyuncu Kulaklığı ve Oyuncu Faresi Tanıttı

Buğra Noyan

Xiaomi Mi 10 Pro Kutusunda Huawei’ye Google Göndermesi

Buğra Noyan

Ses Kasmak İsteyenlerin Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H5

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.