Call of Duty Mobile İçin Geri Sayım Başladı! - TeknoDiot.com

Call of Duty Mobile İçin Geri Sayım Başladı!

Abone Ol 

Activision, Tencent ile birlikte Aralık ayında Alpha testine başladıktan sonra bu yılın Mart ayında Call of Duty: Mobile’i geri duyurdu. Oyunun 1 Ekim’den itibaren Android ve iOS için indirilebilir olacağını açıkladı. Ücretsiz güncellemeler ile oynamak ücretsiz olacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu, cep telefonundaki kesin birinci şahıs aksiyon deneyiminde Call of Duty serisindeki haritaları, silahları ve karakterleri bir araya getiriyor. Tamamen özelleştirilebilir bir kontrol şeması, sayısız oyun modu, yelpaze favorisi karakterleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz silahlar ve yeni, yayılan Savaş Royale modu var.

Call of Duty, Google Play ve yakında iOS’ta ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyunun daha önce başladığı bölgelerdeki (Avustralya, Kanada ve Peru) oyuncular, oyundaki ilerlemelerini koruyacaklarını doğruladı.

Göz atın:   Galaxy S20 Serisinin Türkiye Fiyatlarına Zam Yapıldı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu