TeknoDiot
     
     
     

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4’ün sistem gereksinimleri belli oldu.

Call of Duty, dünyaca popüler olan birinci şahıs nişancı türü aksiyon savaş oyunudur. Hemen hemen her sene yeni bir oyun yayınlayan Call of Duty Resmi Twitter sayfasından Call of Duty: Black Ops 4’ün ilk videosunu yayınlanmıştı ve açıklama kısmında ise 12 Ekim 2018’de yayınlanacak bilgisine yer vermişti. O haberimize hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”13005″]

[ilgiliicerik icerik_id=”13964″]

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Call of Duty: Black Ops 4’in resmi sistem gereksinimleri açıklandı. PC tarihinin en çok satan oyunları arasına adını yazdıracak gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada raflarda yerini alacak. Sistem gereksinimlerine bakıldığı zaman oyuncuların ceplerini yakacak gibi görünüyor. Oyunun meraklılarına biraz masraf çıkaracak gibi durmakta. Şuanda sadece yapım firmasından önerilen sistem gereksinimleri yayınlandı. Grafiksel açıdan da oyuncuları epey heyecanlandırmakta. Hızlı oynama şekli, aksiyon dozunun yüksek olması ve popüler konuları ele alması oyun serisinin en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

:: Önerilen gereksinimleri:

  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-2400 3.1GHz veya AMD Ryzen R5 1600X
  • Ekran kartı (GPU): GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580 8GB
  • RAM (Bellek): 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / 64-bit
  • Depolama: 90 GB

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Minecraft RTX, Oyunculara Açık Windows 10 Betası Geliyor

Buğra Noyan

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Buğra Noyan

Rainbow Six Siege Operation Grim Sky Çıkış Tarihi Açıklandı

TeknoDiot Bey

1 yorum

Avatar
Kutay Tabakoğlu 4 Mayıs 2018 at 21:42

Minimum kaç

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.