TeknoDiot
     
     
     

Bugünün Ücretsiz Programı: Leawo Prof. DRM Video Converter

Bugünün Ücretsiz Programı: Leawo Prof. DRM Video Converter

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. 20 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Leawo Prof. DRM Video Converter

Leawo Prof. DRM iTunes M4V filmleri ve TV videoları, MP4 formarına DRMleri kaldırarak %100 orjinal kalitede ve 50 kat daha hızlı bir şekilde dönüştürür. Dolby 5.1 surround sound ses kaydı ve herhangi bir cihazda alyazı seçeneği sağlamaktadır.

Leawo Prof. DRM Video Converter, video ve ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürerek PDA, PSP, iPod, iPhone, Xbox ve diğer taşınabilir cihazlarla uyumlu şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmış bir ses ve video dönüştürücüdür. Program farklı kalite ve hız seçenekleriyle birçok ses ve video formatı için geniş codec seçeneği sunmaktadır.

Program kurulumu sırasında kullanıcıların dönüştürme işlemlerine çok daha kolay ulaşabilmeleri için kendisini Windows gezgini menüsü içerisine entegre etmektedir. Hoş ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan Total Video Converter dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza  olanak sağlar.

Bugünün Ücretsiz Programı: Leawo Prof. DRM Video Converter

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/leawo-prof-drm-video-converter/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayın[/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


147 TL’lik Program Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Buğra Noyan

Bugünün Ücretsiz Programı: Joyoshare UltFix ve DoYourData Uninstaller Pro

Buğra Noyan

Toplam 460 TL’lik İki Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.