Bu Zamana Kadar Kaç Xiaomi Telefon Satıldı? - TeknoDiot.com

Bu Zamana Kadar Kaç Xiaomi Telefon Satıldı?

Abone Ol 

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin bu zamana kadar kaç adet akıllı telefon sattığı açıklandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Her bütçeye uygun fiyatlı hem de performans açısından üstün özellikleri barındıran akıllı telefon üretecisi Xiaomi 100 milyon akıllı telefonun satışını gerçekleştirdiğini duyurdu. Şirket 2014 yılından bu yana Hindistan’da toplam 100 milyon akıllı telefon sattı.

Şu an için en büyük pazar Çin gibi görünse de, Hindistan, Xiaomi telefon pazarı için oldukça önemli ve kritik ülkelerin başında geliyor.

Bu Zamana Kadar Kaç Xiaomi Telefon Satıldı?

:: Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro Duvar Kağıtları

Bunun farkında olan Çinli üreticiler, çoğunlukla olarak Hindistan ülkesi içerisinde satışlar yapmaya çalışıyor. Xiaomi, 8 çeyrekte üst üste Hindistan’da en çok satan akıllı telefon markası olması sayesinde önemli bir konumda bulunuyor.

2019 yılının ikinci çeyreğinde %28.30’luk pazar payı olan Xiaomi Redmi Note 7 Pro’nun 2019 yılı ikinci çeyreğinde en çok satış yapan 2. model olduğu ifade edildi.

Göz atın:   LG ve Qualcomm İş Birliğine Gitti

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!