Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Hafta Simpsons League of Legends’a Odaklandı!

League of Legends, Pazar günü yayınlanacak olan Simpsons bölümündeki odak noktalarından biri olacak.

Hayranlarına e-spor ve bilgisayar oyunları dünyasına bir göz atacak ve aynı zamanda Simpsons izleyicileri tarafından izlenen lig hayranlarına uyum sağlamak için bir heves verecek.


Riot Games‘in e-spor eş başkanı Whalen Rozelle The Verge’e, The Simpsons’ın ligin e-spor arenasında düzenli olarak yönettiği şovun yapımcısı olarak League e-sports hakkında daha fazla bilgi edinmek için geçen yıl ulaştı. “Bu bölüm hiçbir şekilde desteklenmedi. Rozelle, bölüme danışmaya yardımcı olmak için bize organik olarak geldi ”dedi. “Simpsons ekibi ile çok yakın çalıştık, senaryoyu inceledik ve bölüm hakkında düşünürken sahip oldukları belirli sorular hakkında geri bildirimde bulunduk.” dedi. 

Whalen Rozelle, Riot’un “iyi oyun” için GG gibi karakterlerin ne söyleyeceği konusunda tavsiyede bulunmalarını ve League of Legends oyun içi şampiyonlarının tipik olarak nasıl göründüklerini paylaşmalarını söyledi. Ayrıca, “League of Legends’ın nasıl canlandırılabileceği konusunda herhangi bir parametre belirlemedi ve herhangi bir veto yetkisine sahip olmadı” dedi. Son halini henüz görmedi: “İlk defa birlikte izleyeceğiz diğer herkes. Büyük Simpsons hayranları olarak, neyin ortaya çıktığını görmek için çok heyecanlıyız! ” diyerek sözlerini noktaladı.

İşte yayınlanacak olan bölümün fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

İlgili Makaleler

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu