Breaking Bad’in Mobil Oyunu Breaking Bad Criminal Elements Duyuruldu

Sony ve FTX Games Breaking Bad’in mobil oyununu Breaking Bad: Criminal Elements popüler TV dizisinin başlangıcından 11 yıl sonra Android ve iOS kullanıcılarına aynı heyecan verici deneyimi yaşatacak.

Ücretsiz mobil oyun olarak tanıtılan Breaking Bad: Criminal Elements, Plamee tarafından geliştirilecek ve FTX Games tarafından yayınlanacak. Oyun Walter White, Jesse Pinkman,  Gus Fring Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi televizyon programlarında görünen ikonik karakterleri içerecek.

[sp-related style=”dark” id=”32829″]

Breaking Bad'in Mobil Oyunu Breaking Bad Criminal Elements Duyuruldu

Oyunun temel amacı meth tarifleri gibi bazı maddeleri kullanarak cezai bir prosedür geliştirmek ve sürdürmektir. Hollywood Reporter’a göre Breaking Bad: Criminal Elements bu yılın sonunda Android ve iOS cihazlara indirilebilecek duruma gelebilecek.

Kollar Breaking Bad: Criminal Elements oyunu için sıvanmış durumda. Breaking Bad: Criminal Elements oyunu iOS cihazlar için App Store ve Andorid cihazlar için ise Google Play Store üzerinden ücretsiz olacak oyunculara sunulacak.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu