Tiktok Takipçi Satın Al

Brawl Stars Boyama Sayfaları (PDF İndir)

Brawl Stars boyama kitabı PDF olarak ister indirin, ister yazdırın!

Brawl Stars boyama sayfalarını ücretsiz indirin ve yazdırın. Brawl Stars boyama sayfaları, her yaştan çocuğun yaratıcılık, odaklanma, öğrenim becerileri ve renk tanıma geliştirmesi için eğlenceli bir yoldur.

Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale yapımcılarının en yeni oyunudur. Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz bir mobil video oyunudur.

Brawl Stars Boyama Sayfaları


Brawl Stars, bir veya üç dövüşçüden oluşan bir ekiple rakiplerinizi yenmeniz gereken en popüler oyunlardan biridir. Oyun, içerisinde çeşitli karakterler barındırdığı için hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından beğenilmektedir.

Her karakterin bir görünümü vardır: sıradandan efsaneye ve ayrıca benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Oyunda beğeninize göre bir karakter seçebilirsiniz. Burada erkekler ve kızlar, robotlar, bir penguen ve hatta bir kaktüsle tanışabilirsiniz. Çocuklar için Brawl Stars boyama sayfalarını A4 boyutunda indirin veya yazdırın.

Çocuklar ve yetişkinler için en iyi brawl stars boyama sayfalarını bulun, indirin, yazdırın ve renklendirin. Hazırladığımız toplam 48 sayfadan oluşan bs boyama sayfası ücretsiz olarak aşağıdaki butona tıklayarak indirebileceksiniz!

 

Brawl Stars Boyama Sayfaları (PDF İndir)

Brawl Stars Boyama Sayfaları (PDF İndir)

Brawl Stars Hakkında

Brawl Stars, Fin stüdyosu Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir mobil oyundur. Haziran 2017’de iOS’ta beta olarak dünyanın yalnızca belirli bölgelerinde yayınlandı. Android’de oyun Haziran 2018’de (hala beta sürümünde) piyasaya sürüldü ve bu sefer dünya çapında.

Aralık 2018’de Supercell, beta sürümünün sona erdiğini ve oyunun iOS ve Android’de resmi olarak yayınlandığını duyurdu. Bu tarihten itibaren oyun düzenli olarak (yaklaşık her 5 haftada bir) yeni içeriklerle (yeni karakterler, yeni görünümler, yeni oyun modları vb.) güncellenmektedir.

Brawl Stars, ödül ve sıralama sistemi ile amacın diğer oyuncuları yenmek olduğu bir dövüş oyunudur. Oyuncular, her biri kendi özelliklerine sahip birkaç dövüşçü (kavgacı) arasından seçim yapabilir. Oyuncular oynarken kazandıkları kupalar sayesinde oyundaki ilerlemelerini görebilirler ve bu da kupa ilerleme çizgisinde ödüller kazanmalarını sağlar.

Piyasaya sürülmesinden üç ay sonra ve ücretsiz oynanmasına rağmen popüler olan oyun, entegre mikro dönüşümler sayesinde 150 milyon dolardan fazla gelir elde etti. Oyun, küreselleşmesinden sonra popüler hale geldi ve oyuna her tür cihazdan erişim sağladı (Samsung, Huawei, Apple).

Brawl Stars Nasıl OynanırBrawl Stars APKBrawl Stars Hile

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
3
+1
2
+1
2
+1
4

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu