Tiktok Takipçi Satın Al

Bosch Termoteknik Fabrikası’na Ödül!

Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası, 2018 senesinde sektöründeki zaferleri ve yararlılığı göz önünde bulundurularak Bosch Evrensel tarafından verilen “En iyi Fabrika_No1@TTPlant” mükâfatına layık görüldü.

Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası, 2018 yılında 888.888 kombi üretimiyle tarihinin en büyük üretimini gerçekleştirmiş oldu. Termoteknik iş kolunda dünya çapında öne çıkan tesisler içinde yer edinen ve 41 ülke için 744 farklı tip cihaz üreten Manisa Fabrikası, yeni üretim rekoruyla ‘üretim üssü’ unvanını pekiştirdi. 25 yılı aşkın süredir etkinlik gösteren fabrika, kurulduğu günden itibaren 8 milyondan fazla kombi üretti ve iklimlendirme sektöründe ‘ihracat lideri’ unvanını elinde bulunduruyor.


Bosch Termoteknik Fabrikası’na Ödül!

Bosch Termoteknik 2018 yılında da ihracat şampiyonu

2018 senesinde 8 milyonuncu kombiyi üreten ve katma değeri yüksek ürünleriyle Türkiye ihracat dengesine katkı elde eden Bosch Termoteknik, ihracat başarısını 2018 senesinde da devam ettirdi ve yılı ‘İklimlendirme endüstri İhracat Sektör Lideri’ olarak kapattı. Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş “Bosch Grubu’nun önemli ihracat üslerinden Bosch Termoteknik Türkiye olarak, 2018 senesinde İklimlendirme sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından ‘İklimlendirme Sektöründe En Çok İhracat meydana getiren şirket’ ve ‘En Çok Kombi ve Su Isıtıcısı İhracatı yapan firma’ branşında iki ayrı ödül aldık. Bu tarz şeylerin dışında Bosch Global tarafından verilen “En iyi Fabrika_No1@TTPlant” ödülüne layık görüldük. Üstün teknolojimiz ve ürün portföyüne kattığımız yeni ürünlerimizle dünya pazarındaki konumumuzu her geçen gün güçleniyoruz ve geniş bir coğrafyada yarattığımız başarı ile takdir görmek bizi sevindiriyor” dedi.

Sektörün en başarılı Ar-Ge Merkezi

İnovasyona yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan Bosch Termoteknik Ar-Ge Merkezi ise üst üste beşinci kez sektöründeki en başarılı Ar-Ge Merkezi seçilerek, önemli ve sürdürülebilir bir başarıya imza attı. Bosch Termoteknik Ar-Ge Merkezi’nde ‘Yaşam için teknoloji’ çarpıcı sözı ve tüketici beklentileri göz önünde bulundurularak onların beklentilerini karşılayan ve fark yaratan ürünler sunmak hedefleniyor. Gelişime değer veren bir şirket olan Bosch Termoteknik, en az seviyede enerji kullanımıyla iklimlendirme yapabilen ve bu sayede hem çevreyi sakınan bununla beraber kullanıcılara tutum yapmış olduran ürünler geliştirmek için çalışıyor ve her daim yenilikçi ve müşteri gereksinimlarını karşılayan akıllı çözümler geliştirmeyi hedefliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu