BMW, Mermi, Patlayıcı ve Drone Saldırılarına Karşı Koruma İçin Zırhlı Bir SUV Sunuyor

BMW, ABD’de oldukça popüler bir otomobil üreticisidir. Ancak, aslen BMW X5’in gövdesine dayanan yeni bir zırhlı SUV son zamanlarda gündemde.

Zırh kaplaması ve çok katmanlı güvenlik camı ile AK-47 mermilere dayanabilir. Ayrıca içeride bir interkom ve bir saldırı alarm sistemi yer alıyor.

Bu modeldeki koruma seviyesi dev bir adımdır, çünkü sizi ayrıca el bombası patlamalarına ve insansız hava araç saldırılarına karşı da koruyabilir.

BMW, Mermi, Patlayıcı ve Drone Saldırılarına Karşı Koruma İçin Zırhlı Bir SUV Sunuyor

Tank gibi: BMW X5 Protection VR6

Bir “Patlama Sonrası Koruyucu Teknolojisi” nin entegrasyonu nedeniyle camlar önemli bir patlamadan sonra bile aynı konumda kalacaktır.

Yeni BMW X5 Protection VR6 özel bir güvenlik aracıdır. BMW X5 Protection VR6‘nın çekirdeği (sürüş deneyimi, tasarım ve iç), BMW X5 – üretim modeline benziyor, burada birkaç ince ayarlar var ve bu arabada kullanılan zırh kaplamasından gelen ağırlıkları ayarlamak için.

Eklenen zırh kaplama ve koruma, aracın genel görünümünü etkilemiyor, yani aracın benzersiz görünmesini bekleyebilirsiniz, ancak dışardan normal bir araba gibi görünür.

BMW, Mermi, Patlayıcı ve Drone Saldırılarına Karşı Koruma İçin Zırhlı Bir SUV Sunuyor

Tüm güvenlik özelliklerine ek olarak, sipariş verirken kullanabileceğiniz çok sayıda özelleştirme sunar. Mevcut olanların listesinden ek donanımlar ekleyebilir ya da normal olarak satın alabilirsiniz.

Resmi web sitesinde sundukları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ancak, şimdiye kadar, çok ilginç görünüyor ve bir Lüks SUV araba gibi karışım sunuyor.BMW, Mermi, Patlayıcı ve Drone Saldırılarına Karşı Koruma İçin Zırhlı Bir SUV Sunuyor

İLGİLİ İÇERİK:  Audi RS Q E-tron Testleri Başladı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu