Tiktok Takipçi Satın Al

Blackview BV9900, Sağlamlık Testine Tabi Tutuldu ve Dayanıklılığını Kanıtladı!

Blackview BV9900, şirketin en son amiral gemisi olup son zamanlarda sağlamlığından dolayı adından sıkça bahsettirdi bu yüzden hayranlarını heyecanlandırmaktadır.

Bir duyuru asla yeterli olmadığından Blackview telefonun gerçekte ne kadar yıkılmaz olduğunu göstermek için dayanıklılık testi videosu yayınladı.


Yukarıdaki videoda görebileceğiniz gibi, telefon yanma, toz püskürtme, bir arabanın üstünden geçmesi, düşme testi ve 19 saatlik çimento gibi aşırı testlerden sağlam şekilde kurtuldu. Bu testlere ek olarak, videoda, cihaz buzdolabında -30 ℃ ‘da 21 saatten fazla kalmasına rağmen hala telefon görüşmesi yapabileceğinizi görebilirsiniz. Böyle düşük bir sıcaklıkta Telefon, Mesaj, Rehber ve Kamera gibi dört temel telefon işlevini kullanıyor olması şaşırttı.

Video, Blackview’in IP68, IP69K ve MIL-STD 810G askeri standardı hakkında konuşurken, sağlamlık konusunda ciddi olduklarını kanıtlıyor. Elbette, BV9900’ün ana satış odağı dayanıklılığı ile bitmiyor. Özellik açısından da az etkileyici değil.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu