Tiktok Takipçi Satın Al

Blackview A80 Pro Videosu Güzel Tasarımını Ortaya Koyuyor!

Blackview, bir hafta içinde A80 Pro için küresel açık satış etkinliğini planladı ancak telefon bu ayın başlarında çıkışından bu yana çok fazla dikkat çekti. Telefon henüz piyasada olmadığı için, birçok kullanıcı telefonun gerçek hayatta nasıl göründüğünü görmeye isteklidir çünkü sadece fotoğraflarda görmüşlerdir. Böylece bugün, Blackview dünyaya gerçek olanı göstermek için YouTube kanallarına bir video yükledi.

Görünüşü bu günlerde çoğu akıllı telefonun göründüğünden uzak değil; bu yüzden Blackview A80 Pro’yu dört çarpıcı renkte sunmaya karar verdi. Şirket bunları Gradient Blue, Mercan Kırmızısı, Yeşil ve Gece Yarısı Siyah’ı olarak adlandırıyor ve telefonun donuk görünmesini engelleyen zarif bir kaplamaya sahip. Aksine özellikle ışıklar altında belirgin olan 2.5D arka panelindeki ışığın ve gölgenin kontrastını arttırır.


Videoda görebileceğiniz gibi, Blackview A80 Pro zarif ve kavisli ergonomik şekli sayesinde minimal ve zarif bir tasarıma sahip. Yuvarlatılmış kenarlar, pürüzsüzlüğü arkadan öne doğru genişleten 2.5D eğri ekran ve arka panele birleştirilir.

Boyutlarına bakıldığında, Blackview 162.75 x 77 x 8.8 mm olduğunu ve 6.49 ekranın% 90.3 ekran / vücut oranına ulaştığını söylüyor. 8,8 mm kalınlık, kaputun altında büyük, 4680mAh bir batarya olduğunu dikkate alırsanız biraz etkileyicidir. Batarya, altındaki bir Type-C bağlantı noktasından şarj edilir ve cihaz aynı zamanda bir 3.5mm ses jakı ve LED bildirim ışığı da kullanır.

İlgili Makaleler

Blackview A80 Pro Videosu Güzel Tasarımını Ortaya Koyuyor!

Arkadaki sol üst köşede, bir Sony® IMX258 13MPmain sensörü ve LED flaş ile birlikte gelen dört adet dikey hizalanmış fotoğraf makinesi yatıyor. Parmak izi tarayıcı, selfie atıcı bir AI tahrik Sony® IMX239 8MP sensör içeren ön su damlası çentiğine yerleştirilirken de orada.

Blackview A80 Pro Videosu Güzel Tasarımını Ortaya Koyuyor!

Genel olarak, 29 Kasım’da başlayacak olan açık satış sırasında fiyatı sadece 79,99 $ olacak gibi olduğundan çok daha pahalı bir telefon gibi görünüyor. İlgileniyorsanız, satışın yalnızca Aliexpress üzerinden gerçekleşeceğini unutmayın. Küresel açık satışlar başladığında bildirim almak için önceden sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu