Black Shark, Tencent Games ile İş Ortaklığı Yapacak! - TeknoDiot.com

Black Shark, Mobil Oyunların Geliştirilmesi İçin Tencent Games ile İş Ortaklığı Yapacak!

Abone Ol 

Black Shark markası altında oyun akıllı telefonu üreticisi olan ortak şirket Xiaomi, mobil oyun dünyasını yazılım ve donanım açısından geliştirmek için Tencent Games ile bir ortaklık duyurdu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tencent Games, dünya çapında popüler olan PUBG Mobile oyunlarının yanı sıra Call of Duty Mobile‘ın geliştiricisidir. Şirket, kullanıcılara daha çeşitli oyun yetenekleri sağlamayı garanti ettiğini söyledi. Belki de Black Shark 3 akıllı telefonunun piyasaya sürülmesiyle birlikte çalıştığı ilk sonuçlar da olabilir.

Black Shark, Mobil Oyunların Geliştirilmesi İçin Tencent Games ile İş Ortaklığı Yapacak!

Söylentilere göre, oyun akıllı telefonunun üçüncü sürümü, 2K çözünürlüğe ve 120 Hz frekansa sahip bir ekranın yanı sıra gelişmiş bir amiral gemisi işlemcisi Qualcomm Snapdragon 865 ile donatılmış olacak. Ek olarak, cihaz 16 GB RAM ile ilk olabilir. Akıllı telefon zaten KLE-A0 model numarası altında radyo iletimi için onaylanmıştır ve her iki 5G bağlantı modunu da desteklediği ortaya çıktı.

Göz atın:   Xiaomi, Black Shark 3'te Adeta Kamera Şöleni Yapıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu