Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert’ın Arayüz Tasarımı Yenilendi

Yeni arayüzü ile Maceracılar için kullanışlı bir hale gelen Black Desert evreni, oyun deneyimini artırmasının yanı sıra keyifli ve keyifli etkinlikleri ile devam ediyor. Av Mevsimi’nin gelmesiyle beraber artan ödüllerden faydalanmayı ve bu maceraya ortak olmayı unutmayın!

Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına yenilikçi bir ortam elde eden yenilenmiş arayüz tasarımı, Maceracılar için keyifli bir deneyim sunuyor. Bu hafta başlamış olan özel etkinliklere katılan Maceracılar, yepyeni bir av bölgesi serüvenine dahil olma şansını yakalayacak.

Yeni arayüz ile oyun deneyimi ve tadı artacak!

Oyun deneyimini daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için yapılan kullanıcı arayüzü tasarımı yenilenerek bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA’ya ekleniyor. Ek olarak ilk arayüz yenilemesi, NPC ve oyun içi mağaza arayüzlerinin karmaşıklığının çözülmesini sağlıyor. NPC konuşma ekranları ve takas butonları artık Maceracıların takas yapabilecekleri eşyaları yada mevcut görevlerini tarayabilecekleri ayrı özellikler ile birlikte geliyor! Informasyon edinme ve göreve devam etme şeklinde butonla etkileşim üzerine gerçekleşen özellikler ise “söyleşi” butonuna basılarak ulaşılabilecek. NPC’lerin diyalog arayüz geliştirmeleri; Stable, Harbor, Breeding Market ve diğer ekranlarda Maceracılarla beraber olacak.

Black Desert’teki gizemli kapı aralanıyor!


Yeni arayüz tasarımının keyfinı çıkaran Maceracıların, 250 ve daha fazla oyun içi para birimi olan AP’ye sahip olmaları planlanıyor. Aynı zamanda Maceracılar, Kara Ruh’un Pençesi parçasını veya Kurtulmuş Kayalıklara ilişkin zamanı Litograf kullanarak girebilecekleri Hasrah Kadim Harabaler‘de bulunan kapının açıldığı av bölgesindeki Kratuca Kadim Harabelerini keşfedebilecek. Maceracılar, av bölgesi içinde bulunabilen nadir eşyalardan önde gelen Elkarrları kullanarak Elkarr Kristali’ni sıradan simya ile üretebilecek. Ek olarak Black Desert Türkiye ve MENA Av Mevsimi özel bir etkinlikle devam ediyor. Avlanma ile eşya elde etme oranı 16 Ekim 2019’a kadar yüzde 50 artacak. 22 Ekim 2019’a kadar Maceracıların Elion’un göz yaşı, Zanaatkarın Hafızası ve Lauren Aile Kutusu benzer biçimde eşyaları VEFA karşılığında elde edebilecekleri bir VEFA etkinliği düzenlenecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu