Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Türkiye & MENA, Ejderha Kökenine Sahip Yeni Uyanış Drakania’yı Karşılıyor

Pearl Abyss bugün yeni Drakania Uyanış sınıfının nihayet Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Bu, Black Desert‘ın uyanış versiyonu Maceracılara yepyeni bir oyun deneyimi yaşatacak olan bir sınıfa ejderhalara özgü özellikler eklemeye yönelik ilk girişimidir.

Ejderhanın Gücü Black Desert’ta

Uyanış Drakania, ejderha kanadını açarak savaş alanında hızla hareket edebilir ve yakın saldırı stili ise, biri azgın rüzgarlar, diğeri azgın bir ateşle güçlendirilmiş iki mızrağın birleşiminden oluşan özel uyanış silahı Trion ile düşmanları acımasızca bıçaklamasına, dilimlemesine ve saldırmasına olanak tanır.


Ejderha kökeni, sadece görünüşünde değil, yeteneklerinde de kendini gösterir ve Uyanış Drakania her biri kendi saldırı stillerini sunan “Cadı Kanı” ve “Ejderha Kanı” formları arasında geçiş yapabilir. Cadı Kanı formu hızlı hareket ve hassas saldırılara odaklanırken Ejderha Kanı daha ağır saldırılara olanak tanır.

Black Desert Türkiye & MENA, Ejderha Kökenine Sahip Yeni Uyanış Drakania'yı Karşılıyor

Drakania’nın Uyanışı bir dizi yeni temel beceri sunuyor:

  • Dalgalanan Baskı: Ejderhanın gücünü açığa çıkararak düşmanlarını bastırır. Daha sonra Trion ile düşmanın merkezine saldırır.
  • Yıkım Öncüsü: Trion’un sol mızrağına rüzgarı sarar ve yükseldikten sonra yere doğru vurarak rüzgarla birlikte yeri parçalar.
  • Yıkıcı Şok Dalgası (Cadı Kanı): Sağ mızrağını sol mızrağıyla birleştirdikten sonra, rüzgarı sararak düşmana taarruz eder.
  • Yıkıcı Şok Dalgası (Ejderha Kanı): Sağ mızrağını sol mızrağıyla birleştirdikten sonra, rüzgarı ileri doğru serbest bırakarak düşmanı püskürtür.
  • Toprağı Yaran Kükreme (Cadı Kanı): Sol mızrağına rüzgarı sarar ve ileri doğru serbest bırakır. Devamında sağ mızrağıyla ateşe neden olarak yerde tahrip izi bırakır.
  • Toprağı Yaran Kükreme (Ejderha Kanı): Ejderhanın gücüyle sol mızrağına rüzgarı sarar ve ileri doğru toprakta yankı oluşturan bir kükreme savurur. Yıkıcı ejderha nefesi önündeki düşmanları silip süpürür.

Yeni Karakter Uyanışı Yeni Sezon ve Ödüllerle Geliyor

Black Desert Türkiye & MENA, Ejderha Kökenine Sahip Yeni Uyanış Drakania'yı Karşılıyor

Yeni sınıfla birlikte, yeni Sezon: Ejderhaların Şafağı da bugün başladı. Maceracılar, daha hızlı level atlayabilecekleri bu sunucuda, oluşturdukları herhangi bir sınıfla Tuvala ekipmanlarını edinebilir ve karakterlerini bu ekipmanlarla donatabilirler.

Dahası, 17 Ağustos’tan önce Level 50’ye ulaşan tüm yeni Maceracılar kalıcı Erişim Kuponu’na sahip olabilecekler. Ek olarak, Aktarım veya Uyanış görevlerinden birini tamamlayanlar, nadir eşyalar ve oyun içi para birimi içeren bir Conqueror Edition kazanmak için çekilişe katılabilecekler. Mevcut Maceracılar, yeni sezon karakteriyle üç parça Tuvala ekipmanını PEN seviyesine yükselterek de bu çekilişe katılabilecekler.

Drakania Uyanış fragmanını izlemek için buraya tıklayabilir ve daha fazla bilgiyi buradaki GM notlarında bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu