TeknoDiot
     
     
     

Black Desert Cadılar Bayramı’nda Yine Dopdolu!

Black Desert Cadılar Bayramı'nda Yine Dopdolu!

Cadılar Bayramı etkinlikler ve hediyelerle geldi.

  • Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert, Cadılar Bayramı’nı özel etkinlikler ve kostümlerle kutluyor!
  • Şeker ya da Şaka! Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet canavar Spook, seviyelere özel güçlerle Black Desert dünyasında korku salıyor.
  • Cadılar Bayramı’nın Cadıları, Balkabağı ve özel hediye kutularıyla oyunda!
  • Mirumok Bekçisi Offin kendisine kafa tutacak kahramanları bekliyor!

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Cadılar Bayramı’nı birbirinden özel etkinlik ve kostümlerle kutluyor. 17 Ekim’de başlayan bu özel içerikler, 31 Ekim bakımına kadar devam edecek. Özel kostümleriyle yerlerini alan cadılar, sadece bu dönemde maceracılarla buluşuyor.  Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet Canavar Spook ise her yerde ortaya çıkabileceği gibi herkes için tehdit oluştruyor. Spook’u bulan ve yenmeyi başaran kahramanları ise özel ödüller bekliyor.

Black Desert Cadılar Bayramı'nda Yine Dopdolu!

[sp-related style=”dark” id=”31627″]

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Cadılar Bayramı’nı birbirinden özel etkinlik ve kostümlerle kutlamaya hazırlanıyor. Cadılar Bayramı kutlamaları, Balkabağı ve özel hediye kutularıyla kahramanlara keyifli anlar yaşatmanın yanı sıra her gün 2 kere ortaya çıkan Kara Cadı Isabella’yı yenen kahramanlar, özel hediye kutularına kavuşacak. Ayrıca özel görevleri yerine getirenler Cadılar Bayramı’na özel Korkuluk Maskesinin ve kıyafetlerin de sahibi olabilecek.

Black Desert Cadılar Bayramı'nda Yine Dopdolu!

Gölgelerin arasında bir gardiyan Mirumok’u bekliyor…

Kendisine kim kafa tutabilir? Kendisini kim yenebilir? Böylesi güçlü bir yaratığı tek başına alt etmek imkansız! Loncalar kahramanlarını bir araya toplarsa ancak Mirumok Bekcisi Offin’i dize getirebilir! Black Desert Online’ın en güçlü yaratıklarından Offin, muhteşem ödülleri ve kahramanları zorlayan savaşıyla sizi bekliyor!

Black Desert Online dünyasında Cadılar Bayramı kutlamalarına ve özel etkinliklere katılarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Overwatch Liginin En İddialı Finalistleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (26 – 31 Mart)

Buğra Noyan

League of Legends’ten 5. Yılına Özel Etkinlikler Düzenliyor!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.