Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Av Mevsimi, Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor!

Black Desert’te av mevsimi, 5 heyecan verici etkinlik, onlarca ödül ve paketlerde yüzde 50 indirim fırsatı ile geliyor.

Sarı Yaşam Beceri Eşyaları’nın bütün potansiyelini keşfederken, birçok canavarla mücadele edilen Canavarları süpür, Black Desert Av Mevsimi başlıyor! Manos Yaşam Eşyası ile Black Desert Türkiye ve MENA’da, Maceracılar yeni yaşam beceri ögelerini cesaret gerektiren maceralarda test ederken ödüller kazanabilir.

Bonuslar, etkinlikler ve paketlerde yüzde 50 indirim


Av Mevsimi’nin başlangıcını kutlamaya başlayan Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’da bu hafta boyunca 5 heyecan verici etkinlikte sınırlı bir süre boyunca bol bol ödül kazanabilecek. Ayrıca hot time etkinlikte maceracılar eşi görülmemiş bonuslar kazanacak. Hafta sonları etkin hale gelecek bu bonuslar, beceri EXP’i için yüzde 300’e ve beceri EXP’i için yüzde 30’a varan artış sağlamakla birlikte hem yeni katılan hem de dönüş yapan maceracıların Black Desert evrenini keşfederken destekçisi olacak. Hafta içi EXP artışından oyuncular da yararlanabilecek.

Ayrıca, Black Desert evreninde yeni başlayan Supporter programı ile seçilmiş tecrübeli Maceracılar, hem yeni katılan hem de geri dönecek olan oyuncuların oyuna adapte olabilmeleri için yardımcı olacak. Kendine bir zorluk arayanlar ise bu süre zarfında gerçekleşecek olan kısa süreli özel etkinlikler, Marni’nin Taşı Etkinliği ve Dünya Bosslarından düşen eşyaları elde etme şansının artışı ile Black Desert evreninde yerini alarak ödüllerden faydalanabilir. Bu maceraya dahil olmak ve en verimli sezona katılmak isteyen oyuncular, Black Desert Türkiye ve MENA’nın resmi internet sitesindeki paketlerde geçerli olan yüzde 50 indirimi kaçırmasınlar. Ayrıca Steam üzerinde de 24-30 Eylül 2019 tarihleri arasında paketler yine yüzde 50 indirimli olarak satışta olacak.

Black Desert Av Mevsimi, Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor!

Yeni güncelleme ile Yaşam Becerileri’nde fark yaratacak

Yeni sezonun başlangıcı aynı zamanda son güncelleme ile yeni Yaşam Becerileri’ni de beraberinde getiriyor. En üst seviye Manos eşyaları da ilk kez Black Desert TR & MENA dünyasında sahneye çıkıyor. Bu yeni yaşam becerileri öğelerini tamamlamak için, maceraperestlerin ihtiyacı olan bazı işçilik malzemelerini elde edebilecekleri yeni görevler de eklendi. Black Desert dünyasında keşfedilecek o kadar çok şey var ki Maceracılar bu değişim sezonuna büyük fırsatlarla merhaba diyecek!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu