TeknoDiot
     
     
     

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

Teknolojik ürünler getirmekte A101 ile yarışta olan BİM bu kez de cazip fiyatlı gaming mouse getirecek. 16 Ağustos 2019 Cuma Günü satılmak için sizleri bekleyecek. Ürünün ücreti, özellikleri ve modeline bakalım;

Dünyaca ünlü popüler oyuncu ekipman markası Razer‘ın üst seviyeli oyuncu faresi bu hafta BİM’de raflarda yerini alacak. BİM, uzun zamandır her hafta neredeyse artık teknolojik ürün satışı yapıyor. Tabii dikkat çekici fiyatlarıyla birlikte alıcı buluyor.

Razer‘ın oyuncu faresi Deathadder  bu hafta BİM mağazalarında yerini alacak. Razer Deathadder normal piyasa fiyatına göre BİM’de daha ucuz satışa çıkacak. Satışa çıkacak olan Razer Deathadder’a biraz yakından bakalım;  3500 DPI optik sensör ve 2 adet programlanabilir tuş ile geliyor. Gayet hızlı ve ergonomik olan Razer Abyssus mouse’a, oldukça kullanışlı olan Goliathus mouse pad eşlik ediyor.

Razer Deathadder Oyuncu Mouse (175 TL)

• Razer Precision 3.5G optik sensörlü 3500 DPI çözünürlük
• Sağ ele uyumlu ergonomik tasarım
• Razer Synapse 2.0 desteği
• Üç renkli arka aydınlatma

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

Ortalama satış fiyatı 245-300 TL arasında olan bu ürün 16 Ağustos Cuma Günü BİM’de 175 TL ile satışa sunulacak üstelik peşin fiyatına 6 taksitle! Kaçırmayın…

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Snapchat Hikayeleri Nasıl Sessize Alınır?

Uğur Aydemir

ASUS, AMD B550 Serisi Anakartlarını Tanıttı

Buğra Noyan

Elephone PX Ait Yeni Görsel Ortaya Çıktı!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.