TeknoDiot
     
     
     

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

Teknolojik ürünler getirmekte A101 ile yarışta olan BİM bu kez de cazip fiyatlı gaming mouse getirecek. 21 Haziran Cuma Günü satılmak için sizleri bekleyecek. Ürünün ücreti, özellikleri ve modeline bakalım;

Dünyaca ünlü popüler oyuncu ekipman markası Razer‘ın üst seviyeli oyuncu faresi bu hafta BİM’de raflarda yerini alacak. BİM, uzun zamandır her hafta neredeyse artık teknolojik ürün satışı yapıyor. Tabii dikkat çekici fiyatlarıyla birlikte alıcı buluyor.

Razer‘ın oyuncu faresi Deathadder  bu hafta BİM mağazalarında yerini alacak. Razer Deathadder normal piyasa fiyatına göre BİM’de daha ucuz satışa çıkacak. Satışa çıkacak olan Razer Deathadder’a biraz yakından bakalım;  3500 DPI optik sensör ve 2 adet programlanabilir tuş ile geliyor. Gayet hızlı ve ergonomik olan Razer Abyssus mouse’a, oldukça kullanışlı olan Goliathus mouse pad eşlik ediyor.

Oyuncu Mouse Razer Deathadder (199TL)

• Razer Precision 3.5G optik sensörlü 3500 DPI çözünürlük
• Sağ ele uyumlu ergonomik tasarım
• Razer Synapse 2.0 desteği
• Üç renkli arka aydınlatma

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Deathadder Mouse Satacak

Ortalama satış fiyatı 245-300 TL arasında olan bu ürün 21 Haziran Cuma Günü BİM’de 199TL ile satışa sunulacak üstelik peşin fiyatına 6 taksitle! Kaçırmayın…

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haziran Ayı Boyunca Ücretsiz Olacak Tüm Oyunlar (PC-PS4-Xbox)

Buğra Noyan

LG’den Televizyon Alana Bir Televizyon Hediye

Buğra Noyan

Logitech Yeni Mekanik Oyun Klavyelerini Tanıttı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.