Tiktok Takipçi Satın Al

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Abyssus Satacak! (+Mousepad)

BİM durmak bilmiyor! Neredeyse her hafta artık teknolojik ürünlerini gördüğümüz market zinciri BİM’de bu hafta Razer‘ın oyuncu faresi Abyssus raflarda yerini alacak.

Dünyaca ünlü popüler oyuncu ekipman markası Razer‘ın üst seviyeli oyuncu faresi bu hafta BİM’de raflarda yerini alacak. BİM, uzun zamandır her hafta neredeyse artık teknolojik ürün satışı yapıyor. Tabii dikkat çekici fiyatlarıyla birlikte alıcı buluyor. Razer Abyssus’ın yanında birde fiyata ek Razer Goliathus mousepad’e verilmekte. İkisi bir tek fiyata yani.


Razer‘ın oyuncu faresi Abyssus bu hafta BİM mağazalarında yerini alacak. Razer Abyssus normal piyasa fiyatına göre BİM’de daha ucuz satışa çıkacak. Satışa çıkacak olan Razer Abyssus’a biraz yakından bakalım;  2000 mouse, 2000 DPI optik sensör ve 2 adet programlanabilir tuş ile geliyor. Gayet hızlı ve ergonomik olan Razer Abyssus mouse’a, oldukça kullanışlı olan Goliathus mouse pad eşlik ediyor.

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Abyssus Satacak! (+Mousepad)

Uygun fiyata Razer Abyssus oyuncu faresi ve Goliathus mousepad’i bir arada satan BİM, oyuncuların büyük ilgisini çekecek gibi görünüyor.  BİM iki ürünü de tek bir pakette birleştirerek sadece 149 TL‘ye kullanıcıların beğenisine sunuyor. Eğer kaliteli bir mouse kullanmak istiyorsanız, BİM’in bu kampanyasını mutlaka değerlendirmelisiniz diye düşünüyoruz. Razer Abyssus’ın piyasa fiyatının 220 TL‘den başladığını düşünürsek güzel bir fırsat sizler için. Son olarak Razer Abyssus + mousepad ürünü 28 Eylül Cuma günü BİM mağazalarında yerini alacak.

BİM, Uygun Fiyatlı Razer Abyssus Satacak! (+Mousepad)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu