Tiktok Takipçi Satın Al

Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

App Store milyonlarca uygulama ile dünyanın en büyük uygulama pazarlarından biridir. Çoğu zaman, App Store’un ön sayfasında listelenen uygulamalara göz göz atarız fakat biz sizin için yararlı olabilecek uygulamaları listeledik.

İşte denemeniz gereken 5 En İyi iOS Uygulamalarının bir listesi;

1. Streaks


Alışkanlıklar bir kez bir şey yaparak beynimize girmez, tekrar ve tutarlılık şart. Streaks, işleri halletmenin bir yolu olarak tekrarlamayı kullanan bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Spor salonuna gitmek veya günde 10 bin adım yürümek veya köpeğinizi yürütmek gibi günlük veya alternatif gün hedeflerinizi ekleyebilirsiniz. Uygulama kırmızı bir arka plan ve bir daire içinde düzenlenmiş görevler içeren temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.Uygulama, sağlıkla ilgili hedefler için otomatik olarak sağlık uygulamasıyla senkronize olur. Günün sonunda, yaptığınız işlere bir göz atabilir ve daha motive olabilirsiniz.

Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

2. DoubleTake

iPhone kameraları mobil fotoğrafçılıkta en iyilerdir. fotoğraf veya video çekerken ihtiyaç duyacağınız neredeyse tüm öğelerle donatılmış olsa da, DoubleTake bunu bir adım daha ileri götürüyor. İPhone’ların aynı anda birden fazla kamera kullanmasına izin verir, kullanıcıların  arka veya ön kamerada bir sahne yakalamasına veya istedikleri gibi diğer kombinasyonları denemelerine olanak tanır.

Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

3. Byte

Birkaç yıl önce popülerlik açısından patlayan 6 saniyelik video yapma uygulaması Vine’ı denediyseniz, Byte aynen öyle. Uygulama, kullanıcılara uygulama içi kamerayı kullanarak kısa videolar oluşturabilmesini veya kamera rulolarından yüklemesini sağlıyor. Uygulama, kullanıcılara tek bir tıklamayla diğer içerik oluşturucuları, ünlüleri ve tüm Byte yapım topluluğunu keşfetme şansı verir. Editörler tarafından seçilen Baytlar vardır veya zevkinize ve beğenilerinize göre rastgele görüntüleyebilirsiniz.

Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

4. Audiomack

Her zaman bir partide şarkı çalmakla veya bir grup arkadaşınızla bir yolculuğa çıkarken görevlendirilen siz misiniz? Audiomack yardım etmek için burada. 4+ milyon parça ile Apple Music veya Spotify kadar güçlü değil, ancak benzersiz bir şey arıyorsanız mutlaka denenmesi gereken bir müzik uygulaması. Hem ücretsiz hem de ücretli sürüme sahip olan uygulama, şarkı aramanıza veya çeşitli türler, sanatçılar veya çalma listelerinden seçim yapmanızı sağlar.Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

5. ScreenOCR

Belgenizi veya üzerinde çalıştığınız her şeyi telefonunuzdaki metne dönüştürdüğü için ve farklı dillere çevirebildiği için size çok yardımcı olabilir. Uygulama Google OCR tarafından desteklendiği için türlerinin üstünde konumlanıyor.

Bilmediğiniz 5 iOS Uygulaması

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu