Tiktok Takipçi Satın Al

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme işlemi oldukça kolay bir işlemdir.

Son yılların en gözde ve sevilen sosyal medya uygulamalarının başında Instagram gelmektedir. Günlük kullanımlarda diğer rakipleri arasından öne çıkabilmeyi başaran Instagram akıllı cihazlar üzerinden ve bilgisayar üzerinden oturum açılarak kullanılabilmektedir.


Bu nedenle akıllı cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden popüler uygulamaya fotoğraf yükleme işleminin gerçekleştirilebilmesi de mümkündür.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme işlemi sayesinde kullanıcılar akıllı cihazları dışında başka bir tarayıcıyı kullanarak uygulamayı aktif olarak kullanabileceklerdir.

Bunun için Instagram’ın web sürümünün bilgisayarın alt yapısında var olması gerekecektir. Var olması durumunda ilk olarak arama motorları üzerinden resmi Instagram web sitesine giriş yapılmalıdır. Giriş sonrasında açılan pencerede üyelik ismi ve şifre gibi bilgiler girilmelidir.

İlgili Makaleler

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgilerin doğruluğunun tescillenmesi sonrasında Instagram’ın web sürümü otomatik olarak açılacaktır. Sayfa üzerinde sağ tıkladıktan sonra, açılan menü içerisinde İncele seçeneği tercih edilmelidir.

Shift+ CTRL+ C tuşlarına aynı anda basılması da İncele özelliğinin açılabilmesi için gerekli kısayoldur. İnceleme menüsünde sırasıyla Elements- Device Toolbar seçenekleri seçilmelidir. Bu seçeneklerden sonra web sürümü otomatik olarak mobil sürüm halini alacaktır.

Mobil sürüm halini alan Instagram’da kamera simgesine dokunulması fotoğraf seçilebilmesine imkan tanıyacaktır. İstenilen fotoğraf ya da fotoğrafların seçilmesi sonrasında onay verilmesi fotoğrafın kullanıcıların hesabında paylaşılabilmesini sağlayacaktır. Web sürümü üzerinde fotoğraf yükleme işleminin yapılabilmesi için her sayfa yenileme işlemi sonrasında yukarıdaki adımların yerine getirilmesi gerekecektir.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu