Tiktok Takipçi Satın Al

Söylenti: Bethesda’nın Starfield’ı 2021’de Piyasaya Sürülebilir

Starfield, Bethesda Game Studios’un uzun süredir söylentilere konu olan bilim kurgu başlığıdır.


Starfield, Bethesda’nın yaklaşmakta olan iki büyük üçlü A oyunundan ilkidir. Yaklaşan ikinci oyun The Elder Scrolls VI. Geçen yıl Microsoft, Bethesda’yı 7,5 milyar dolara satın aldı.

İçeriden bir bilgiye göre, Microsoft ve Bethesda oyunu 2021’de piyasaya sürmeyi hedefliyorlardı. Bu onların ilk hedefiydi, ancak öngörülemeyen koşullar nedeniyle amaçlanan hedef etkilenmiş olabilir. “COVID’den kaynaklanan etkilerin başlık üzerindeki etkilerinin ne kadar büyük olduğu kimsenin tahmin etmediği bir şey, ancak 2021, birkaç ay önce yayınlanması planlanan hedefti.”

Ancak, bu noktada hiçbir şey kesin değil ve ne Microsoft ne de Bethesda resmi olarak yanıt vermedi. “Kesin olarak% 100 olacağını söylemiyorum; ama geçen yılın sonlarından itibaren hedefin bu yıl lansman yapmak olduğunu duyuyordum. Ancak bu bir Bethesda oyunudur ve sürümün gelmesini engellemek için gecikmeler veya sorunlar ortaya çıkabilir.”

Son olarak, Fallout 4 ve Fallout 76, her ikisi de kendi yıllarında duyuruldu ve piyasaya sürüldü. Buna dayanarak, Starfield muhtemelen bu yıl piyasaya sürülebilir. Her zaman olduğu gibi, sizi diğer gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu