Tiktok Takipçi Satın Al

Battlefield 5 Battle Royale Modunda Yeni Bilgiler Geldi!

Mart ayının sonlarına doğru Battlefield 5’e yeni bir güncelleme gelecek. Çeşitli içerikleri ve düzenlemeleri oyuna getirecek olan güncelleme özellikle oyuna uzun süredir beklenen Battle Royale modunu getirecek olmasıyla merak ediliyor. Yeni mod hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Daha önce de açıklandığı gibi 64 kişilik bir mod olacağı kesinleşen Battlefield 5’in Battle Royale modu toplamda bu kişilerin yer alacağı serverlar için 16 farklı manganın da bulunmasına olanak tanıyacak. Her bir mangada 4 askerin yer alacağı bilinen oyunun tek ya da iki kişilik oyun modları hakkında herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.


Battlefield 5 Battle Royale Modunda Yeni Bilgiler Geldi!

DICE ve EA, Firestorm‘u 25 Mart tarihinde tüm oyunculara açmayı planlıyor ve modun içerecekleri hakkında bir tanıtım videosu yayınladılar. 64 oyunculu deneyim, şu ana kadar sunulan en büyük Battlefield haritası Halvoy‘da geçecek ve hedefleri başaran oyunculara bazı sıra dışı avantajlar verecek. Görünene göre ağır silah (top gibi) taşıyan bir çiftlik traktörü de bu seçeneklerin içinde yer alıyor. Ayrıca helikopterler, tanklar ve V-1 saldırıları gibi tek kullanımlık avantajlar da beklenebilir..

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu