TeknoDiot.com
   
   

Avengers: Endgame Filminden Rekor Üstüne Rekor

Avengers: Endgame Filminden Rekor Üstüne Rekor

Avengers’ın son filmi olan Endgame geçen hafta Cuma günü vizyona girmişti. Avengers: Endgame gişede rekor kırmayı başarmıştı. Film, şimdi farklı bir rekor ile gündemde.

Marvel’ın şu ana kadar vizyondan sonra kısa zamanda en çok hasılat elde edebilen filmi Avengers Endgame,  Twitter platformunda en çok konuşulan film olmayı başardı. Twitter Movies, Twitter’ın en çok konuşulan Marvel karakterlerini de açıkladı.

25 Nisan 2019 tarihinde vizyona giren ve film serisinin son filmi olma özelliğini taşıyan Avengers Endgame  ilk haftasında 1.2 milyar dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı.

Avengers: Endgame Filminden Rekor Üstüne Rekor

Film ayrıca en çok tweetlenen film olmayı da başardı. Rekorun bir önceki sahibi Black Panther adlı filmdi. Film kullanıcılar tarafından milyonlarca kez tweetlenerek rekor kırmıştı. Ancak şimdi rekor Avengers: Endgame filmine geçti.

Twitter Movies, filmin tam 50 milyon kez tweetlendiğini belirtti. Tabii ki Twitter Movies en çok bahsedilen Marvel karakterlerini de sıraladı. Buna göre en çok tweetlenen karakterler; “Thanos, Thor, Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Loki, Spiderman, Black Widow, Groot ve Nebula” olarak sıralandı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.