«
Avengers: Endgame Filminden Rekor Üstüne Rekor Sinema Haberleri

Avengers’ın son filmi olan Endgame geçen hafta Cuma günü vizyona girmişti. Avengers: Endgame gişede rekor kırmayı başarmıştı. Film, şimdi farklı bir rekor ile gündemde.

Marvel’ın şu ana kadar vizyondan sonra kısa zamanda en çok hasılat elde edebilen filmi Avengers Endgame,  Twitter platformunda en çok konuşulan film olmayı başardı. Twitter Movies, Twitter’ın en çok konuşulan Marvel karakterlerini de açıkladı.

25 Nisan 2019 tarihinde vizyona giren ve film serisinin son filmi olma özelliğini taşıyan Avengers Endgame  ilk haftasında 1.2 milyar dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı.

Avengers: Endgame Filminden Rekor Üstüne Rekor Sinema Haberleri

Film ayrıca en çok tweetlenen film olmayı da başardı. Rekorun bir önceki sahibi Black Panther adlı filmdi. Film kullanıcılar tarafından milyonlarca kez tweetlenerek rekor kırmıştı. Ancak şimdi rekor Avengers: Endgame filmine geçti.

Twitter Movies, filmin tam 50 milyon kez tweetlendiğini belirtti. Tabii ki Twitter Movies en çok bahsedilen Marvel karakterlerini de sıraladı. Buna göre en çok tweetlenen karakterler; “Thanos, Thor, Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Loki, Spiderman, Black Widow, Groot ve Nebula” olarak sıralandı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *