Sağlamlığıyla Nokia 3310’ü Anımsatan “Atom XL”

Akıllı telefonlar günümüzde kesinlikle çok büyük. Daha kompakt cihaz arayanlara hem sağlam hem küçük olan Atom XL iyi öneri olabilir.

Şimdi, kompakt “Atom XL” modeli Android 10 ve  4 inç ekran ile raflarda yer alacak. İlk önce şuna gelelim 4 inçlik bir akıllı telefon neden “XL” olarak adlandırılıyor?

Aslında aynı markadan bir süre önce çıkan minik bir 2.45 inç ekrana sahip ve şu anda Amazon’da satışta olan küçük bir Atom akıllı telefon var.

Şimdi, Unihertz Atom XL, gerçekten kullanabileceğiniz bir önceki modele göre daha büyük bir ekran ve daha fazlası ile geldi. Şimdi Kickstarter’e fon sağlayan Atom XL, Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor.

Herhangi bir güncelleme gelmeyeceği de belirtildi. IP68 sertifikalı su / toz direncine dayanıklı olarak geliyor.  4G LTE desteği ve telsiz fonksiyonu. Dış mekan aktivitelerinde bu sağlam cihaz için açık bir pazar var.

Teknik özellik sayfasında ayrıca 48MP kamera, USB-C üzerinden hızlı şarj, 6GB RAM, 128GB depolama alanı ve bir MediaTek Helio P60 işlemci de bulunuyor. Bu cihaz aynı zamanda yerel iletişim için telsiz anteni de bağlayabilir. Bu özellik olmadan da yapabiliyorsanız, Atom L aynı özellikleri biraz daha az parayla sunar.

Sağlamlığıyla Nokia 3310'ü Anımsatan "Atom XL"

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu