Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Zenfone Max Pro M2, Android 10 Beta 3 Güncellemesini Almaya Başladı

ASUS Zenfone Max Pro M2, Hindistan'daki en sevilen bütçe dostu Android akıllı telefonlardan biriydi...

Zenfone Max Pro M2 modeli ancak üreticinin güncellemelerinin olmaması nedeniyle, akıllı telefon uzun vadede insanları kendisine çekemedi.

Bununla birlikte, Android 10 beta kullanıcılar için zaten yayındaydı ve şimdi ASUS, 17.2018.2007.428 sürüm numarasını taşıyan Zenfone Max Pro M2 için Android 10 Beta 3 güncellemesini yayınlamaya başladı.


Üreticinin Android 10 beta 3 için notlar yayınladığı İtalyan ZenTalk topluluğundan ve sırasıyla ZenFone Max Pro M2 ve M1 için beta 4 güncellemeleri sağlandı. Değişikliklere gelince, ASUS, kulaklıkla ses kalitesi, bas sesi sorunu ve zil sesini değiştirmeyle ilgili sorunlar dahil olmak üzere sesle ilgili birkaç sorun için düzeltmeler sağlıyor. Ek olarak, Temmuz Güvenlik Yaması kullanıma sunuluyor.

ASUS Zenfone Max Pro M2, Android 10 Beta 3 Güncellemesini Almaya Başladı

Asus Zenfone Max Pro M2 Android 10 Beta 3 Güncelleme Değişiklikleri

  1. Güncellenmiş Android güvenlik yamaları (07/2020)
  2. “OK Google” komutuyla sesli yardımı başlattıktan sonra VOIP çağrısının sessize alınması düzeltildi
  3. Hami Pay ile çözülmüş uyumluluk sorunu
  4. Bisiklet Paylaşımı hizmetlerinden yararlanmak için NFC modunda kullanıldığında ödeme kartlarıyla ilgili sorun düzeltildi
  5. Çözülmüş NFC teknolojisi, bazı cihazlarda başarılı bir şekilde ödeme yapamıyor
  6. Google Pay’in kurulamadığı bir sorun düzeltildi

ZenFone Max Pro M2’ye sahipseniz, beta testini etkinleştirmek ve bu bağlantı aracılığıyla programa kaydolmak için IMEI’nizi, seri Numaranızı ve mevcut ürün yazılımı numaranızı ASUS ile paylaşmanız gerekir. Görünüşe göre ASUS kullanıcıları seçecek, bu yüzden bu şimdilik açık beta değil. Programa katıldıktan sonra ekiplerine geri bildirim verme konusunda aktif olmanız gerekir. Bu bir beta olduğu için, kararlı bir ROM altında ideal deneyimi engelleyen hatalar olabileceğinin de farkında olmalısınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu