«
ASUS Zenfone 6 Güncelleme ile Birlikte Yeni Kamera Özelliğine Kavuştu Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri ASUS Haberleri

ASUS Zenfone 6, bir ay önce piyasaya sürüldükten sonra başka bir güncelleme daha alıyor.

Bu yeni güncelleme kameralara yeni bir özellik ve optimizasyon da getiriyor. Yeni güncelleme 16.1210.1904.133 sürümü olarak geliyor.

Değişiklikler, “Süper Gece Modu” ultra geniş kamera (13MP sensör) şimdi etkin olduğunu söylüyor.

Bu sayede sahipler düşük ışıkta daha iyi geniş açılı fotoğraflar çekebilecekler. Güncelleme ayrıca kamera dönme dengesini de iyileştirir.

ASUS Zenfone 6 Güncelleme ile Birlikte Yeni Kamera Özelliğine Kavuştu Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri ASUS Haberleri

ASUS Zenfone 6 güncellemesi

  • Kilit ekranında görüntülenen havanın alın.
  • Ayarlarda çeviri dizesini optimize edin.
  • Sistem istikrarını geliştir.
  • UI animasyonunu optimize edin.
  • Kulaklık ses kalitesini optimize edin.

Güncelleme aşamalı olarak yayınlanıyor, bu nedenle cihazınıza ulaşması birkaç gün sürebilir. OTA’yı beklemek istemiyorsanız, tam güncellemeyi buradan indirebilir, telefonunuzun dahili deposuna çıkarabilirsiniz; telefonunuz güncellemeyi algılayıp yüklemeniz konusunda sizi uyaracaktır. Uyarmadan da Ayarlardan güncelleme denetleme kısmından  da manuel denetleme yapabilirsiniz.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *