Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Zenfone 6 Tasarımı Net Şekilde Sızdırıldı (VİDEO)

ASUS Zenfone 6 tasarımı bir videoda gözler önüne seriliyor. Akıllı telefon kolunu pazar payını arttırmak için yenilemek amacıyla, ASUS akıllı telefonlarının yeniden tasarlanmasına karar vermiş olabilir.

Tayvanlı teknoloji devi ASUS, 16 Mayıs’ta Zenfone 6 serisini piyasaya sürmek için kolları sıvamış durumda. Amiral gemisi, önceki Zenfone modellerinden tamamen farklı olduğu anlamında yeni bir tasarımla gelecek gibi görünüyor.


ASUS Zenfone 6‘nın tasarımı, telefonu tüm açılardan gösteren sızdırılmış bir YouTube videosunda çıplak olarak gösterildi. Zenfone 6 tasarımının ilk kez çevrimiçi göründüğü bir durum değil. Daha önce, Hindistan’dan bir sızıntı gerçekleştiren vatandaş, Zenfone 6’nın tasarım özelliklerini gösteren bir kaç fotoğrafını paylaşmıştı.

ASUS Zenfone 6 Tasarımı Net Şekilde Sızdırıldı (VİDEO)

En etkileyici olanı cihazın sürgü tasarımı. ASUS Zenfone 6 çentikli bir tasarımla gelmeyecek, ancak bir kaydırıcı tasarım kullanacak. İlginçtir ki, kaydırıcı iki yöne kayacaktır (çift kaydırıcı). Telefonu yukarı doğru kaydırmak, stereo kamera kurulumunu açacak, aşağı doğru kaydırırken selfie kamerayı açılacak şekilde tasarlanmış. Selfie kamera telefonun sol üst ve sağ uçlarında iki flaş gibi görünüyor.

Alt kenarda bir USB-C portunun yanı sıra 3,5 mm ses jakını da barındırıyor. Arkada cihaz ortada yatay olarak istiflenmiş, iki sensör arasında bir LED flaş bulunan bir çift kamera kurulumunu barındırıyor. Kameranın altında biraz garip bir şekle sahip arkaya monte parmak izi sensörü var.

ASUS Zenfone 6 Tasarımı Net Şekilde Sızdırıldı (VİDEO)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu