Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz’lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS Republic of Gamers, dünyanın en hızlı oyuncu monitörü ROG Swift 360 Hz modelini duyurdu.

ASUS ROG, dünyanın en hızlı oyuncu monitörü ROG Swift 360 Hz modelini duyurdu.

Ürünün piyasaya çıkışını kutlamak için düzenlenecek etkinlikler kapsamında oyuncular ROG Swift 360 Hz kazanma şansı yakalayacak ve 2019 Fortnite Dünya Kupası Şampiyonu Bugha ile birlikte oyun oynama fırsatı elde edecek.


Geleneksel IPS panellerden dört kat daha hızlı açılıp kapanan sıvı kristal bileşenler içeren 24,5 inç Full HD (1920 x 1080) Fast IPS panele sahip ROG Swift 360Hz PG259QN, son derece hızlı 1 ms (griden griye) tepki süresi sunuyor. Panel ayrıca standart monitörlerin sunabildiğinin ötesinde renkler ve parlaklık için HDR10 desteğiyle geliyor. Oyuncular bu sayede son derece gerçekçi grafiklerin keyfini çıkarabiliyor.

ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS Republic of Gamers, ROG Swift 360 Hz PG259QN modelini duyurdu. Dünyanın en hızlı e-spor oyuncu monitörü ROG Swift 360 Hz PG259QN, hızlı aksiyon içeren battle royale türü oyunlarda zafere ulaştırmak için yüksek performans sağlıyor. Full HD (1920 x 1080) Fast IPS panele sahip olan monitör, 360 Hz yenileme hızı, 1 ms griden griye tepki süresi ve NVIDIA G-SYNC işlemcisiyle akıcı oyun deneyimi ve son derece gerçekçi görüntüler sunuyor.

Dahili NVIDIA G-SYNC işlemci oyunların yırtılma, takılma veya gecikme olmadan görüntülenmesini sağlıyor. Ayrıca, oyun tutkunları ve profesyonel oyuncular tam değişken yenileme hızı (VRR) ve değişken hız aşırtma özellikleriyle üstün görüntü kalitesi ve olağanüstü akıcı oynanış elde ediyor.

ROG Swift 360Hz PG259QN, e-spora uygun tasarımıyla oyuncuların ekranda olan bitene odaklanmasını sağlayan minimal bir görünüm sunuyor. Mat alt çerçeve ekrandaki yansımayı azaltırken çerçevenin altına yerleştirilen gösterge ışığı kullanıcının görüş alanının dışında kalıyor. Alandan tasarruf sağlayan V şeklindeki stant, oyuncuların klavye ve mouse’u monitöre yaklaştırmasını sağlayarak oyun sistemlerine daha fazla yer açıyor.

Monitördeki özel geniş soğutma bloğu, ısıyı uzaklaştırmak için diğer monitörlerde bulunanlara kıyasla daha fazla yüzey alanına sahip. Bu da uzun oyun maratonlarında daha verimli bir soğutma sağlıyor.

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı ASUS, Dünyanın En Hızlı 360Hz'lik Oyuncu Monitörünü Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu