Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Yeni Kablosuz ROG Strix Impact II Modelini Tanıttı

Yüksek performans, rahatlık ve Aura Sync RGB destekli etkileyici dış görünümü birlikte sunan ROG Strix Impact II Wireless, oyun oynarken kablo bağımlılığından kurtulup avantaj elde etmek isteyen kullanıcılara büyük bir fırsat sunuyor.

ASUS ROG Strix Impact II Wireless, ROG Strix Impact II modelinin kazandıran formülüne yeni nesil 16.000 DPI sensörü ekleyerek 40 g ivmeye kadar saniyede 400 inç hassaslık sağlıyor. 2,4 GHz radyo frekanslı kablosuz bağlantı ise düşük gecikme, mükemmel menzil ve uzun pil ömrü sunuyor. Şarj ederken oyun oynamaya devam etmek isteyenler USB-C kablosunu bağlayıp kullanma seçeneğine de sahip.


Önceki modelle aynı boyutlarda olan Impact II Wireless her iki elde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Sol taraftaki tuşlara sık kullanılan kısayollarını atamak mümkün. Kullanıcılar özel bir tuşla dört farklı hassaslık ayarı arasında geçiş yapabiliyor. Mevcut ayarın hangisi olduğu her seviyeye özgü farklı renkte ışıkla anlaşılabiliyor.

ASUS, Yeni Kablosuz ROG Strix Impact II Modelini Tanıttı

ASUS ROG Strix Impact II Wireless

Güvenilir kullanım için birbirinden ayrılan sol ve sağ tuşlarda, anahtarla arada gevşeme olmasını engelleyen bir pivot mekanizması kullanılıyor. Impact II Wireless’taki özel anahtar yuvası tasarımı Omron DSF ve D2FC serisi anahtarları da destekliyor. Kullanıcılar bu anahtarları kolayca ittirip yerine yerleştirebiliyor ve fareyi kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyor.

Strix Impact II Wireless’ta biri logonun diğeri de tekerleğin altında olmak üzere iki ayrı RGB aydınlatma bölgesi bulunuyor. Bu bölgenin renkleri ve efektleri birbirinden bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Mouse ayrıca, Aura Sync uyumlu bileşenlere sahip bir bilgisayarla birlikte kullanıldığında Armoury Crate yazılımıyla oluşturulan aydınlatma sisteminin bir parçası haline de getirilebiliyor. Armoury Crate yazılımında ayrıca Impact II Wireless’ın yüzey kalibrasyonu ayarları, tuş atamaları ve profilleri de değiştirilebiliyor. Bu geniş ayar seçenekleriyle Impact II Wireless oyun becerinizi geliştirmek için size neredeyse sınırsız imkan sağlıyor. Son olarak ASUS markasının ürünlerinin güncel haberlerine bilgisayar haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

:: ASUS, ROG Yeni Oyuncu Klavyesini Tanıttı: ROG Strix Scope TKL Deluxe

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu