Tiktok Takipçi Satın Al

Tasarım Harikası: ASUS ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition Tanıtıldı!

Tasarımı ile dikkat çeken yeni ekran kartı modeli ASUS ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition resmi olarak tanıtıldı.

ASUS, ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu. Ekran kartı, üst düzey oyun performansının yanı sıra yeni beyaz tasarımıyla da dikkat çekiyor.


ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition, geçen aylarda duyurulan 2080 Ti White Edition’ın beyaz tasarımını takip ediyor. Yeni ekran kartı, üstün bileşenler, Auto-Extreme Teknolojisi, 2,7” yuva kaplayan soğutucusu ve Axial-tech fan tasarımıyla yüksek performans için tasarlandı.

ASUS ROG yeni beyaz tasarıma sahip ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu. Beyaz tasarıma sahip bir sistem toplamak isteyenlerin dikkatini çeken ekran kartı, Auto-Extreme Teknolojisi, Axial-tech fan tasarımı ve aliminyum arka plaka gibi ROG serisine ait tüm üst düzey bileşenleri bünyesinde barındırıyor. ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition’ın inanılmaz performansı, beyaz tasarımı ile birleşerek birinci sınıf oyun deneyimi yaşamak isteyenlere yeni bir bakış sunuyor.

GeForce RTX 2080 SUPER White Edition neler sunuyor?

Auto-Extreme teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim süreci. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Tasarım Harikası: ASUS ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition Tanıtıldı!

Yüksek Performanslı Tasarım

ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition, geliştirilmiş termal performans için 2.7” genişliğinde büyük bir soğutucuya sahip. Ayrıca, bu grafik kartı için özel olarak beyaz renkte üretilen bir Axial-tech fanlar, tüm kanat dizisi boyunca havayı verimli bir şekilde yapraklara iletiyor. Ekran kartının gelişmiş soğutma çözümü, sıcaklık değerlerini sabit tutarak stabil bir performans sunuyor ve NVIDIA’nın en üst düzey GPU’sunun daha yüksek frekans değerlerine ulaşabilmesini sağlıyor.

ASUS Aura Sync

ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition’ın mat beyaz yüzeyi, kasadaki RGB ortam aydınlatmasının rengiyle buluştuğunda oldukça çekici bir şekilde parıldıyor. Kartın ön kasası ve arka plakası üzerindeki RGB aydınlatmalar, ASUS Aura Sync yazılımı sayesinde kolaylıkla kişiselleştirilebiliyor. Aydınlatma, çok sayıda desen ve statik renk seçeneğine ek olarak, müzikle senkronize edilebiliyor veya sıcaklığa göre renk değiştirebiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu