Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Phone III, Snapdragon 865 Plus ile Gelebilir!

Oyun telefonu pazarının artan rekabetine karşı koymak için ASUS’un Android akıllı telefonların en iyilerini temsil eden bir ROG Phone III lansmanı yakın zamanda yapılması bekleniyor.

Beklenen tanıtım zaman çizelgesi Q3 2020’dir ve tıpkı selefi ROG Phone II gibi , muhtemelen donanım açısından fazlalık göreceğiz.


ROG Phone III‘ün piyasaya sürülmesinin en yakışıklı telefon tasarımlarının eşlik etmesini beklerken, birçoğunuzun ilginizi çekeceği teknik özellikler bölümüdür. Sonuçta, yükseltilmiş işlemcinin lansman zaman çizelgesi, ROG Phone III ile aynı anda olan Q3 2020’dir.

Qualcomm, yeni işlemcisi Snapdragon 865 Plus henüz tanıtılmadı ancak işlemcinin lansman tarihi yakın gibi duruyor. Ardından güçlü yonga seti ile güçlendirilecek olan gelecek telefon modellerinin bir listesini sağlayabilir. Bunlardan biri ROG Phone III olabilir.

Yeni ROG Phone, Snapdragon 865 Plus ile gelecek

Snapdragon 865 ve Snapdragon 865 Plus arasında büyük bir fark görmeyi beklemiyor olsak da, üreticiler kuşkusuz kullanıcılar için mümkün olduğunca fazla performans artışı sağlamak için gelecekteki premium telefonlarda kullanacaklar.

Snapdragon 865 ve Snapdragon 865 Plus arasındaki farkın Snapdragon 855 Plus ve Snapdragon 855 ile aynı olacağı anlamına gelebilir , ancak birçok potansiyel alıcının resmi ROG sırasında ilan edilen daha güçlü bir işlemci görmek isteyeceğinden eminiz.

ASUS ROG Phone III, Snapdragon 865 Plus ile Gelebilir!

Oyun akıllı telefonunun diğer önemli özellikleri arasında 120Hz veya 144Hz yenileme hızına sahip büyük bir OLED ekran olabilir. Yaklaşan Nubia Red Magic 5G’nin 144Hz ekrana sahip olacağı düşünüldüğünde, ASUS’un da bu yolda ilerlemesini bekliyoruz.

Diğer eklentiler arasında 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM ile birlikte UFS 3.0 depolama alanı gondikleri bulunabilir. ROG Phone II’nin tam sürümlü sürümünün 12GB LPDDR4x RAM ile geldiğini unutmayın, bu nedenle yaklaşan ROG Phone III‘ün bir oyun dizüstü bilgisayarı kadar hafızaya sahip olduğunu hayal etmek zor değil.

ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu