ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

ASUS ROG Phone II oyuncu telefonu için şirket Android 10 güncellemesini yayınladı. Açıklama ROG’un resmi Twitter hesabında yapıldı.

ASUS ROG Phone II, Android Pie ile kutudan çıkmıştı, ancak nihayet Android 10 güncellemesi alıyor gibi görünüyor.


ASUS ROG Phone II bilmeyenler için ASUS’un oyunculara özel sunduğu oyuncu akıllı telefonudur. Bilmeyenler içinse bu cihaz, kelimenin tam anlamıyla bir oyun canavarı ve kesinlikle bu güne kadarki en iyi oyun telefonlarından biri.

Haber, bugünden itibaren tüm ROG Phone II kullanıcılarının Android 10 güncellemesini alacağını belirten resmi ROG Twitter hesabından başka birinden gelmiyor. Aşağıdaki tweet’i görebilirsiniz.

ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Android 10‘un en önemli değişiklikleri, sistem genelinde karanlık bir modun yanı sıra bireysel uygulamalar için konum izinleri, gizlilik geliştirmeleri ve stok gezinme çubuğunu sevmeyenler için gerçekten iyi olan tam hareket navigasyon sistemine sahiptir. ASUS’un stok Android’e olabildiğince yakın olmaya nasıl karar verdiğini göz önünde bulundurarak, bu güncellemede paketlenmiş ek özellik yoksa şaşırmayacağız.

Güncelleme şu anda konuştuğumuz gibi devam ediyor ve OTA’da 1 GB büyüklüğünde. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar güncelleme için bildirim alırken, indirme işlemi hemen başlamıyor. Bu, indirme işleminin ne zaman başladığını görmek için büyük olasılıkla sistem ayarlarını kontrol etmeniz gerekeceği anlamına gelir.

Ayrıca, ASUS’un tam OTA dosyasını buradan erişilebilen resmi web sitesine yükleyeceği ve kullanıcıların cihazlarında herhangi bir sorun yaşamadan cihaz yazılımını indirip flash etmesine izin vermesi büyük olasılıktır.

ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy M40, Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu