Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’dan iPhone 9 Bekleyenlere Kötü Haber Gelebilir!

Apple’ın yeni modeli iPhone 9, Corona Virüs salgını nedeniyle gecikebilir.

Apple‘ın Eylül 2020 etkinliğinde birden fazla iPhone’u duyurması bekleniyor, ancak Corona Virüs salgınından dolayı bu ertelenebilir. Bu arada, Apple iPhone SE’nin halefi olacak Apple iPhone 9 sızıntıları ortaya çıkmıştı. iPhone 9‘un Mart sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak yeni raporlar lansmanın gecikebileceğini gösteriyor.


Tayvan merkezli endüstri haber sitesi DigiTimes, devam eden Corona Virüs salgınının Apple iPhone 9 lansmanını ve daha sonra cihazın kullanılabilirliğini geciktirebileceğini bildirdi. DigiTimes karışık bir sicile sahiptir ve mevcut salgın teknoloji endüstrisini etkilemektedir, bu nedenle gecikme konusunda doğru olabilirler.

Apple'dan iPhone 9 Bekleyenlere Kötü Haber Gelebilir!

Corona Virüs salgınının teknoloji endüstrisi üzerindeki etkisini ölçmek zor, ancak yeni ürünlerin hem imalatında hem de sevkiyatında gecikmeler görmeyi bekliyoruz. Foxconn ve diğerlerinin çalışanlarının virüs taramasından sonra işe geri döndüklerine dair bazı raporlar var. O zaman bile, tedarik zincirinde çok sayıda hareketli parça var, bu nedenle bir bağlantının başarısız olması tüm süreci bozabilir.

Apple'dan iPhone 9 Bekleyenlere Kötü Haber Gelebilir!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu